Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő történetről?

Figyelt kérdés
Sógornőm megharagudott anyósomra, aki megfogta a hiszti gyereket, mert ki akart rohanni a közeledő autó felé. A magyarázat az volt, hogy először meg kell e gyerekkel (2 éves múlt, még nem beszél), nem lehet tiltani. Hogy beszéljen a gyerekkel, miközben rohan az autó után?
2009. jún. 11. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik sztem egy szó, de asszem így is értem :)

Egyértelműen anyósodak van igaza. Sógornődnek is abban, hogy el kell magyarázni, de csak miután megfogtad/visszahúztad, mert egy kilapított gyereknek már hiába magyarázol.

2009. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyen h.... k....at!

Miért ne lehetne visszarántani a gyereket?

Én egyszer a közértből ugrottam a gyerek után, egyszer meg anyu ugrott utána mert jött a busz. Még el is verte, mégsem haragudtam rá. :)

2009. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pont ezt gondolom én is. köszi a válaszokat!
2009. jún. 11. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Inkább anyósodra haragudjon, mint saját magára amiért nem figyelt a gyerekre.
2009. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
azért azt megnéztem volna, ahogy a sógornőd az autó felé rohanó gyerekének megpróbálja magyarázni, hogy ne csinálja. néha a nevelésben jobb a józan eszet használni, mint a könyveket. Az anyósodnak igaza van.
2009. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. jún. 12. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!