Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A következő történetről mi a...

A következő történetről mi a véleményetek? Megtörtént eset még évekkel ezelőtt.

Figyelt kérdés

kb. 8-10 éves kislány , aki otthagyott az asztal szélén (nem szándékosan)egy pohár tejet. Azt az éppen togyogni tudó unokaöccse észrevette és kiváncsiságból felfordította és nyakonöntötte magát vele.Persze nem halt bele, azóta 20 éves, de... akkor a kislány úgy kikapott érte az anyjától, hogy nem csk a fenekét ütötte, hanem ott, ahol érte.


Lassan a fiam is 1 éves lesz és azon gondolkodtam a minap, ez akkora nagy rossztett volt, hogy el kellett érte verni a kislányt?


2010. aug. 10. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem kellett volna annyira elverni de gondolom ezt Te is tudod. Mi a kérdés?
2010. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

veled történt amikor gyerek voltál

az anyukád hmmmm inkább csak gondolom és nem irom le.

nem szabad igy viselkedni egy gyerekkel pláne ha nem követett el semmit hiszen ez semmiségnek számit.


nem kellett volna elverni csak szólni neki hogy ha nem issza meg tegye máshova.- a lányom kiviszi a konyhapultra. -

2010. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen kedves első ,gondolom, hogy nem kellett volna neki ezt tenni....

csak most , hogy nekem is van gyerekem, igaz még annyira nem rosszcsont, visszagondoltam, sztem nem ez lett volna a legmegfelelőbb fegyelmezési módszer...

sztem ütés-veréssel nem megyünk semmire és itt most nem a kézre csapokról van sóz, hanem a továbbiakról...

2010. aug. 10. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.teljesen kor és gyerek fűgő a verés.persze eset is válogatja.nem vagyok verés párti,de van egy kamasz fiam és pontosan tudom,van amikor egy jó időben kapott elfenekelés megteszi a hatását,felnőtt és nincs semmi visszamaradott lelki sebe.a most másfél évesem még csak kézrácsapást kapott talán 2 szer,de az életét veszélyeztette így már nem volt elég a nem szabad.mérlegeltem,nem haragból és dühből tettem,és most igy tennék.de egy pohár tej kiöntésért nem ütném meg,de gondolom ez a gyerek másért is kapott nem csak ezért.szegény.
2010. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha mindenki így állna hozzá a dolgokhoz én naponta jól elverhetném saját magam ,mert a fiam is nyakon öntötte magát vízzel, pedig majdnem az asztal közepére tettem.

Szerintem egy ilyen kis dolog miatt kár volt megverni a kislányt.

A múltkor unokahúgom kakaót csinált magának és kiborult a terítőre szegény nem szólt, csak láttam hogy szomorú arc és bőszen törölget, kérdezem mi történt -mondja kiborult a tej, -jó semmi baj és feltöröltük...

Ennyi nem életveszélyes dolog.

2010. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Önmagában nem, de lehet valaminek az utolsó cseppje volt...

Sokszor az anyák tűrnek-tűrnek, de nem lehet a végtelenségig...Lehet épp itt telt be a pohár.

Nekem is van olyan "verésem" gyerekkoromból,. amit soha nem felejtek el, pedig már 31 vagyok, és van 2 lányom...

2010. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy kitör az anya is. Nem helyes, de ide vezet az, ha az ember nem tanulja meg folyamatosan kiadni (kultúrált módon) a haragját, frusztrációját, csak nyeli vissza. Nekem anyám az ajtófélfához csapkodta a fejemet és üvöltve qrvázott le meg szidalmazott kisgyerekként, mert elejtettem egy termoszt. ( 30 éve még törékeny volt a belsejük. ) Az egyik barátnőmnek az anyukája eltörte a kezét, mert szombaton reggel fél nyolckor belefújt a furulyába...

Önkontroll - muszáj fejleszteni, mert ilyenek lesznek belőle.

2010. aug. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!