Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami baja lehet? Mire...

Valami baja lehet? Mire figyeljek, vagy mindjárt orvos?

Figyelt kérdés
Tegnap este fél nyolckor fürdött a fiam utána vacsi és aludt.Reggel fél hatkor amikor kelt és pelenkáztam alig volt pisi a pelenkában,akkor pisilt amikor kicsomagoltam.Valami gond lehet vele?
2012. márc. 17. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. márc. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
7 hónapos lesz!Eddig nem volt gond..más tünet nincs.Azért aggodom,mert van vesetágulata!
2012. márc. 17. 07:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha pisilt, akkor szerintem nincs gond. De ha 2 pelus egymás után üres lesz, azért vidd el.

Múltkor én is megijedtem, nekünk sem volt pisi, elvittem a dokinénihez, de azt mondta, semmi gond. Mondjuk az én fiam nem vesetágulatos.

Próbáld meg esetleg többet itatni és ha akkor sem lesz, vidd el. Ez a délelőtt folyamán még úgyis kiderül!

2012. márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Figyelni fogom a pelusokat!
2012. márc. 17. 07:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hónapos, reggel 5-6 között eszik, olyankor ha megnézem szinte semmi sincs a pelusba, viszont 8-kor ha felkel annyira tele van, hogy volt hogy át kellett öltöztetni. Ha jó a kedve, nem levert és nem lázas akkor szerintem semmi gond.
2012. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiam is száraz pelussal ébred úgy hat hós korától. Annyira jól alszik, hogy nem is pisil. Bezzeg két órával később egykilós pelust dobok ki. :-))
2012. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó a kedve,láza nincs!Köszönöm,hogy írtatok!!Majd írok,hogy hogy alakult tovább!!
2012. márc. 17. 08:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor mindig azt mondták, hogy vigyek egyből magammal pisit, és figyeljek, hogy van-e hőemelkedése.


Lehet, csak elfelejtett pisilni.

2012. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A következő pelusban(9-kor cseréltem)volt bőven pisi:)
2012. márc. 17. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!