Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha 9 hónaposan az én...

Nagy baj ha 9 hónaposan az én fiam imádja a tésztát? Megkóstolta és azóta eszi. Nem mindennap, de heti 2 alkalommal kap tésztát, most azt hallottam, hogy mekkora ökörséget csináltam, mert a észtában van tojás, és még nem ehetne tojást.

Figyelt kérdés
Most meg itt ülök teljesen megijedve, hogy rosszat tettem. Pl, ma ebédre is túrós tésztát szeretnék neki adni.
2012. márc. 17. 11:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9 hónaposan már ette a rántottát... Többször majd' kinézte a szánkból, és kapott egy kicsit megkóstolni. Utána kapott még többször csak kicsit, nem lett semmi kiütés rajta úgyhogy bátran adtam neki, annyi hogy jól legyen megsütve. Azóta is imádja, 15 hós...
2012. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!