Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért éhes mindig? Folyton...

Miért éhes mindig? Folyton enne, lassan egy éves kisfiam.

Figyelt kérdés
Mindig enne, van hogy egy óránként éhes, általában 220 ml-eket megeszik, de nem elég, utána még kér a mi ennivalónkból is, aztán eltelik egy óra és megint mutatja a hűtőt. Vékony testalkatú.
2012. márc. 17. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Miket adsz neki enni? Elég husis, kalóriadús a kaja, amit ő eszik?

Amikor mutogatja a hűtőt, olyankor mit kap?

Lehet, hogy növelni kellene az adagokat, vagy sűrűbben (állagra) adni az ételeket.

2012. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lassan egy éves, lassan ugyanazt eheti mint ti! Valószínűleg nem elég tápláló az ő kajája már számára.
2012. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy évesen már rendesen kellene ennie, nem tápszereket meg hasonlókon élnie, mert azoktól nem tud rendesen fejlödni.
2012. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ételek táplálóak, amiket kap pl: hús az majdnem minden nap van, ha nincs, akkor sajt, szóval bolognai sajttal, rizibizi-husival, máj krumplival és valamilyen zöldséggel, rizs+zöldség hússal, vadas, tökfőzelék+hús, tészta spenóttal hússal, általában ilyesmi az ebéd, a reggeli az gabonapép valamilyen gyümölccsel, a tízórai banán vagy joghurt vagy túrókrém, az uzsonna kifli vagy zsemle vajjal, májkrémmel vagy ami az ebéd volt, a vacsora az milumil rizspép. Az étkezések között van mandarin, narancs, babakeksz, gabonapép, buláta.
2012. márc. 17. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nőni fog,az én fiam akkor ilyen kis bélpoklos pár hétig,akkor tudom,hogy lassan nyúlni fog,azért eszik többet.Esetleg étkezésenként próbálj meg neki nagyobb adagot adni,és akkor nem éhezik meg olyan hamar.A fiam ilyenkor képes egy felnőtt adagot is lazán bevágni,aztán máskor meg van,hogy szinte csak csipeget mindenből napokig.
2012. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves fiam ugyanez pepitában. Ha nem lenne étvágya, az lenne a baj. Gondolom, nyüzsög egész nap, így lemozogja a bevitt energiát.
2012. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régóta megy így? Az én fiamnak is kb. 1 éves korától időről időre előfordul, hogy napokig állandóan enni kér, máskor meg napokig alig eszik. Most két éves, de igazán már pár hónapja nem tapasztaltam ilyesmit.
2012. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt 1 éves kora körül:)Most meg alig bírok belekönyörögni egy pár falatot:(most 18 hós.
2012. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!