Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a mellemböl csak 1-2...

Ha a mellemböl csak 1-2 cseppet tudok kifejni a kezemmel, attól a gyermekemnek még elég lehet a tej, mert folyton éhes? Adjak neki pótlást vagy ez igy normális?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag egész nap szoptatnom kell,mert sosem elég,és nincs semmi más baja,tényleg csak éhes!
2011. aug. 1. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem tudsz kifejni kézzel, nem jelenti azt, hogy nincs elég!

Hány hónapos?

2011. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg 7 hetes!
2011. aug. 1. 17:02
 3/6 xStefix ***** válasza:

Akkor növekedési ugrásnál jártok, ez ilyenkor normális!

Szoptasd csak gyakran, így pár nap múlva várhatóan be fogja érni a tejmennyiséged az igényeket. Addig is, sok pihi és több folyadék.

2011. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igyekszem mindent megtenni!
2011. aug. 1. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:

a fejésnél nem mindig működik a tejleadó reflex. egyszerűen így van kitalálva, hogy a babád hatására (benne gyönyörködve) jön a tej. úgyhogy emiatt ne aggódj!

jól írták, sok pihenés, sok víz és sok összebújás, szopi! 2-3 nap alatt szokott kapcsolni az agy, hogy többet termeljen.

2011. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam. A kisbabám 1,5-2 óránként szopott és alkalmanként vagy 50 percet, szóval alig vol másra időm, már nagyon utáltam a szoptatást. Kifejni soha nem tudtam csak pár cseppet, de a baba mégis hízott. Időnként már nagyon kivoltam. De úgy 3 hónapos kora körülre beállt az, hogy 5-10 perc alatt végez a szopival, továbbra is kb 2 óránként eszik, de így már ez számomra vállalható. Estére mondjk én adok neki tápszert, mert akkora már nagyon kevés a tej és nem tud rendesen aludni nélküle.
2011. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!