Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld kaki, ez normális?

Zöld kaki, ez normális?

Figyelt kérdés
2 hónapos lányom tápszeres,zöldet kakil,ez ok?
2012. márc. 17. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a táp miatt. Enyémnek is egész addig zöld volt, míg nem evett mindent.
2012. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Picit többet evett a kelleténél. Kis mohó.:) Nem kell aggodni miatta. Nálunk is előfordult.Persze rohantam vele az orvoshoz, azóta is megesik néha, ha túl sokat eszik.
2012. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért zöld,mert sokat eszik?Néha én is úgy érzem,hoy sokat eszik..120 ml-ert mindig,de van,hogy 130-150-et is.De ha nem kell neki,akkor kitolja a nyelvével.
2012. márc. 17. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nem csak akkor zöld, ha sokat eszik sztem, hanem alapból más, mint az anyatejes kaki... Legalábbis nálunk is az volt, hogy kiköpte a cumit, ha már nem kért többet, mégis mindig zöldet tojt. Csak nem ette túl magát állandóan, gondolom én.
2012. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azert zold, mert sokat eszik, hanem magatol a tapszertol zold. Ez rajta van a dobozon is. Az en babamnak is addig volt ilyen, mig nem evett mast is.
2012. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az anyatejes babánál jelenti a túlevést a zöld kaki. A tápszeres zöld kaki amúgy is sötétebb, mint a túlevéses:)

Nekem a kislányom 2 hónapos korában szintén 120 ml-t evett egyszerre, vegyesen tápot és anyatejet kap. Most 3 hónapos múlt, én emeltem neki kb 140re, mert marha lassan gyarapszik, ő addig eszik, amíg van, de most hogy többet kap, a fölét szépen kiengedi, én úgy gondolom legalább 10-20 ml-t. Szóval tök fölöslegesen emeltem neki adagot.

2012. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Az én kislányomnak addig volt zöld a kakija, amíg HA-s tápszert kapott, amúgy a dobozra rá is van írva, h a pelus tartalma zöld lehet a HA tápszertől, mióta váltottunk és nem HA-s tápit kap már nem zöld

2012. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!