Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy 6 hónapos,...

Normális az, hogy 6 hónapos, anyatejes babám 7 napja nem kakil?

Figyelt kérdés
Nem látom, hogy erölködne, viszont jó sokat pukizik (és jó büdöset is).
2012. jan. 17. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak anyatejes? Nincs még hozzátáplálva?


Én kevesebb idő után is segítettem már neki szélcsővel, mert sajnos nagyon tud szenvedni, ha nincs kaki.

2012. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hozzátáplálod már, akkor nagyon nem normális. A csak anyatejjel táplált babáknak lehet ritka széklete, de azért egy hét után most már akkor is időszerű lenne kakilni. Javaslom kezd el a hozzátáplálást minél hamarabb valami hashajtósabb fogással (pl. őszibarack vagy sütőtök).
2012. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 hét múlva tölti a hat hónapot. Már próbálkoztunk két ünnep között a kóstoltatással (alma, őszibarack), de nem érdekelte a dolog, alig akarta megenni, így nem eröltettük, gondoltam várunk akkor 6 hónapos koráig. Tegnap, védőnői tanácsra kapott cukros kamillateát, de semmi nem történt. Ma reggel szopi után kapott egy kis üveges őszibarackot, kb. negyed üvegnyit volt hajlandó megenni, de még mindig semmi.
2012. jan. 17. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk a ma reggeli barack hatására lehet, hogy még egy fél napot is várni kell, szerintem nincs veszve a dolog.

HA nem erőlködik és nem sír miatta, akkor szerintem nem kell túl aggódni, egy napon belül biztos lesz most már produktum.

Hiszen lényegében még mindig anyatejes.

2012. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi telón nehezebb írni. Szóval ugyan ebbe a cipőben járunk. Este adtam neki 2 kanál barackot és reggelre produkált.
2012. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónaposommal is ugyanez volt. A védőnő azt mondta adjak neki baracklevet, de én megvárom a 6 hónapot. Így barátnőmre hallgattam, és többször megmasszíroztam a pocakját, óramutató járásával megegyező irányba, meg a lábát is tornáztattam-tekergettem, és meg lett az eredménye!Sőt, azóta naponta csinálom neki, és jobb lett sokkal a helyzet. Próbáld ki te is!
2012. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. Bevetettem mindent, amit írtatok. Kapott őszibarackot és maszíroztam, tornáztattam is és végre sikerült kakilnia. :-)

Azt hiszem, ha már így megetettem barackkal, el is kezdem a hozzátáplálást. :-)

2012. jan. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!