Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell megtanitani taépsoln...

Hogy kell megtanitani taépsolni a babát? én fiam még nem tapsol, nem is érdekli öt, pedig már lassan 9 honapos ez nembaj? Nincs lemaradva?

Figyelt kérdés
amugy nagyon ügyes 7 hos kora ota mászik,áll,ül stb.mondja mamma,baba
2010. szept. 23. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj. A babák mindig azt teszik,ami nekik tetszik.Ha sokat tapsolsz előtte,akkor lehet,hogy ő is fog tapsolni. De ha neki ez nem érdekes,akkor nem. Sőt,ha egyik nap tapsol,lehet,hogy pár nap múlva nem lesz rá hajlandó. Ez nem jelenti azt,hogy a babád bármivel is lelenne maradva.
2010. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy hogy kell megtanítani, mert mi már hónapok óta próbálkozunk, és semmi eredmény. De ne aggódj: az én kisfiam 15 hónapos, jár, gagyog, ügyes kezű, de a tapsolás és a pápá az istennek nem megy... Szerintem egyszerűen nem érdekli, ezért nem csinálja.
2010. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Én mindig egy mondókát mondtam neki és az nagyon tetszett, így tanulta meg:

"Itt a kezem jobb és bal,összeütöm megszólal.

Itt a kezed bal és jobb, most kell neked tapsolnod!"

2010. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is 9 hónapos és nem hajlandó tapsolni.mikor elkezdem,akkor úgy néz rám,mintha a marsról jöttem volna,majd otthagy.
2010. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia térdere ültet el kezded mondani amondokát és közbe tapsolsz vagy ha vmi ujdondságot csinál tapsal jelzed hogy tetszet neked .De viszont nem baj ha nem tapsol nem kötelesége neki én kisfiamnak már 4 hónapos kora otta mutatom és csak 2 hete csinálta elöször ő pont ma 1 éves uggy hogy nyugodj meg nincs lekésve a kisfiad fog ő még tapsolni.
2010. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Pár nap múlva lesz 11 hónapos a kisfiam és ma kezdett el tapsolni a kezével. Eddig hiába mutogattam neki énekkel vagy csináltuk közösen apával, miközben egyikünk az ő kezével tapsolt eddig magától nem akart tapsolni. Nagyon tetszett neki ahogy csináltuk, de Ö nem, csak a lábával, a talpait csapkodta össze kb. 6 hós kora óta. Ma meg mindenféle segítség nélkül elkezdte, és egész este csak tapsolt. :) Már várom, hogy holnap a tapsolására ébredjünk. :D
2010. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!