Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hallottatok már a...

Anyukák! Hallottatok már a Fly Lady programról? Van közöttetek olyan, aki eszerint végzi a házimunkát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
:) Igen kb. 2 hete jönnek a levelek, de kissé elúsztam, mert az elmúlt 5 napban alig bírtan kiegyenesedni, na de majd most! Szerintem jó a program. Apró lépésekkel haladunk, nem kell a tökéletesre törekedni, csak szinten kell tartani a rendet, tisztaságot, de ezt nem egyszerre. Én amúgy korábban írtam magamnak hasonló teendőlistát egy hétre elosztva. Ment is egy darabig, de aztán valahogy, elmaradt, pedig jó volt :) Engem leginkább az zavar, hogy amit én megcsinálok azt más "tönkreteszi", azaz ha pl. kitakarítom a mosogatót, akkor a párom belepakol (jó esetben), és nem a mosogatógépbe teszi, vagy a ruháit csak ledobja a kanapéra, ahelyett, hogy kivinné a szennyesbe. Mások után nem szeretek takarítani :)
2012. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, nem hallottam erről a programról. Miről szól vagy hol tudnék utána nézni? Köszi.
2012. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én is csak most hallok róla, de nekem szimpi. Felíratkoztam a körlevélre, holnap kezdődhet is. :) Köszönöm neked!

2012. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!én is nagyon jó dolognak tartom ezt a programot,főleg az időzítő az én legnagyobb barátom..

Szerintem ez a program még gyerek mellett is kivitelezhető.Nyár végére érkezik a 2.-ik babám,remélem akkor is tudom majd eszerint végezni a házimunkát.:-)

2012. márc. 18. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
ezért örökké hálás leszek! nagyon jó ez a blog!
2012. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!