Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, ha kétéves...

Szerintetek baj, ha kétéves lányom legtöbbször csak úgy 200 métert hajlandó gyalogolni? Sokan ennyi idősen már alig használnak babakocsit. Mi meg sem tudunk mozdulni nélküle. Botrány van, ha itthon akarom hagyni.

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom pont az ellentéte,ő is 2éves. Már 4hónapja nem ült benne,pedig néha jó lenne. Pár hete próbáltam megint beletenni mert hosszabb útra mentünk volna,de nem volt hajlandó beleülni. Minden felé gyalog megyünk,ha már nem bír buszozunk. Ő nagyon sokat gyalogol/fut,és szeret is. Még a motorra is ritkán ül rá,nagyon izmos gyerek.


Szerintem egyik sem baj,nem egyformák a gyerekek!

2012. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen volt, kb betöltötte a 3at és egyik napról a másikra közölte, hogy ő nem áll fel a testvérfellépőre (21 hó van ő és az ikrek között, azóta azon utazott, és csakis azon, nem gyalogolt semmit), most már lassan fél éve alig áll rajta, vagy csak ha nagyon elkajláskodik már út közben, akkor én állítom rá bűntetésként és a biztonság és gyorsabb haladás miatt.

Szerintem nem baj.

2012. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 22. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!