Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos baba életét mennyire...

8 hónapos baba életét mennyire bolygatja meg, ha egy éjszakát nem itthon töltünk?

Figyelt kérdés
Nagymamához mennénk, mi is ott lennénk.
2012. febr. 27. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire érzékeny a babád. Az enyém 10 hónapos, már kétszer voltunk Angliában (1-1 hónapra), és sok más helyen is. Nagyon jól bírta. Mindenhol biztosítottuk neki a nyugodt körülményt, biztonságot és a helyszínen kívül minden a megszokott módon zajlott. Szerintem nem lesz gond. Mi most fogjuk őt otthagyni először nagyszülőknél éjszakára. Persze nem megyünk messzire :)
2012. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha az esti rutint tartjátok, nem lesz gond. Mi is voltunk így, de mindent ugyanúgy, ugyanakkor csináltunk és nyugodt maradt.
2012. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egészen a kislányunk születése óta minden hónapban 1 hétvégét a nagymamánál töltünk. Az első pár hónapban meg se érezte a változást. Aztán ahogy nő, egyre nehezebb vele. Most 9 hónapos, és az első éjszaka gyakorlatilag semmit se alszik. Pedig ugyanúgy tartjuk az esti rutint, ahogy itthon. Saját kiságya is van a mamánál. A 2. éjszaka már kicsit jobb.

Amikor hazaérünk mindig nagyon boldognak tűnik, h újra a megszokott kis helyén lehet.

2012. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.nekem is 8 hónapos a kisfiam.kb 5 hónapos volt amikor először édesanyáméknál aludtunk.fel sem tűnt neki hogy nem otthon alszunk.azóta is többször volt olyan hogy nem itthon aludtunk.de a saját kis takaróját mindig viszem magammal és ott azzal takarom be este
2012. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!