Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám nagyon nyűgös 3...

Gabszem kérdése:

6 hetes babám nagyon nyűgös 3 napja. Sokat sír, nem lehet letenni 1 percre se, mert elkezd sírni. Rossz az étvágya is, nem lázas. Szerintetek lehet ez a hírtelen melegtől?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 22:11
 1/5 alaszka ***** válasza:
Szerintem lehet, az enyém legalábbis minden időváltozásra nagyon érzékeny volt, ezt olyan 4-5hónaposan nőtte ki. Nem lehet hogy a hasa fáj? Mert nálunk az az első babánál 6 hetesen kezdődött, a másodiknál pedig 3 hetesen.
2012. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 hónapos lányom a mai napig napokig érzények a frontok idején. Alkat kérdése.
2012. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is lehet a front miatt. Én igyekszem mindent kilőni ilyenkor: ha nem éhes, volt peluscsere, nem szorít a ruha, nem fázik, nincs melege, ott van a cumija is, a komfortérzete jó, valószínűleg "anyára" vágyik. Ilyenkor magamra teszem, és hagyom, hogy elaludjon rajtam, dúdolok neki, és így megnyugszik, lassan elalszik rajtam. (én is alszom vele, persze nem mélyen nem veszem le magamról). Nem is teszem a kiságyba, pontosan azért, hogy a közelségem,illatom biztonságérzetet adjon neki. Miután felébred megnyugszik.

Próbáld ki... nálunk ez bevált!

:)

2012. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, d eha mindent kizártál valószinüleg a front. Nekem is fáj a fejem napok óta, valószinüleg kicsim is érzékeny rá, mert ilyenkor ő is nyűgösebb, hisztisebb, csak még nem tudja megmondani hogy fáj-e a feje, vagy csak rosszabb passzban van.
2012. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltunk ma dokinál, mert amúgy is ma kellett menni tanácsadásra. Azt mondta hogy semmi baja szerencsére, esetleg lehet hogy a pocakja, vagy a front.
2012. márc. 20. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!