Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba ilyen? Amikor...

Minden baba ilyen? Amikor babámat szórakoztatom, "beszélgetünk", énekelek neki, jó kedve van, mosolyog, ragyog a szeme, utána meg hirtelen elkezd sírni. Egyik pillanatról a másikra.

Figyelt kérdés

Utána megint hallgat, néz a nagy szemével, olyan aranyos, de megint elkezd sírni és ez így váltakozik

A másik:

Amikor büfi közben elalszik a vállamon, utána amikor lerakom a kiságyba egyből felkel. Van, hogy fél órát van a vállamon, teljesen be van ájulva, de mégis felkel, ha leteszem.

6 hetes a babó :-)


2011. ápr. 14. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, nem mindegyik, de van amelyik igen. a hirtelen sírás esetleg lehet hasfájós görcsroham is. az enyém is ezt csinálta, ennyi idősen, hogy a kezemben istenien aludt, ahogy leraktam volna, kipattant a szeme. majd változik ez, ne félj.
2011. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így bár már kicsit nagyobb volt a babám,hogy nagyon mélyen aludt a kezemben,de ha letettem,egyből felkelt!Olvastam,hogy lehet,hogy azért mert a kiságy matraca egyenes és így nagyon feszül a pocija(főleg evés után) és ezért kel fel! Tettem egy vékony kispárnát a matrac egyik fele alá,így pár cm-el feljebb került a matrac egyik fele,és onnantól soha nem kelt fel ha letettem!
2011. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha amolyan köhögésszerűen sír, akkor fáradt, és aludni akar, ekkor nem kell szórakoztatni, hanem inkább letenni, és elaltatni.

A kiságyas problémát úgy oldottam meg, hogy amikor szopik, alá rakok egy textilpelenkát, és ágyba azzal teszem, így nem hidegre rakom le.

2011. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kezdetektől fogva meg van emelve a kiságya, mert sokat bukik. Mégis felkel sajna.
2011. ápr. 14. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:

mindegyik ilyen, ha kifárasztják. Figyeld meg hány perc az amit sírás nélkül átvészel és annyi időt foglalkozz csak vele. Ha fáradt akkor már aludni sem fog tudni.

Az alvásnak ritmusa van (nem tudom pontosan, nézz utána, de mintha háromnegyed óra lenne- ebben váltakoznak, a mélyalvás, REM és a felületes alvás szakaszai)Ha fél órát a válladon van, akkor pont lehet a felületes alvás szakaszába ér és természetszerűleg felébred. Akkor tudod letenni, mikor mélyen alszik- de még ilyenkor is felébredhet a felületes alvásnál, mert keresi azt a környezetet amiben elaludt.

Azt szokták mondani még félálomban le kell tenni, amikor már nincs ereje felébredni, de még nem alszik, hogy a mélyálomba már a kiságyban menjen bele és akkor nem ébred fel.

És ha nagyon álmos is, megébred túllendül az álmosságon és nem alszik. Biztos te is voltál már úgy, hogy baromi fáradt voltál, öt percre becsuktad a szemed és úgy ébredtél, mint aki végig aludt egy éjszakát.

2011. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, az én kisfiam most 6 hónapos mi is így voltunk. Ő erősen refluxos -visszafolyt neki a sav- ezért sírt egyik pillanatról a másikra. Doktornéni szerint...

Kapott gyógyszert rá, meg egy gyógykészítményt. Szerintem próbáld meg! Gastrotuss Baby a szirup neve, gyógyszertárban recept nélkül megveheted. Sokat segíthet, tégy egy próbát!

Sok sikert!!!!!!

B.

2011. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!