Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt, aki ilyet vett a gyereké...

Volt, aki ilyet vett a gyerekének? Lent.

Figyelt kérdés

[link]

14 hós babának érdekes lehet?


2012. márc. 19. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vennék! Már megnéztem élőben, rohadt drága, szerintem semmi érdekes nincs benne! Inkább ilyet veszek a lányomnak: [link]
2012. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi:) Az alagút megvan már nekünk, jó móka volt, de 1 éves kor után már kevésbé érdekli, sőt. Nem szeret már mászni...

Szerintem is drága ez a szék, ezért is kérdeztem.

2012. márc. 19. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges! Van már triciklije? Most azt kapott a lányom, imádja! (1 éves)
2012. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nehogy vegyel! Unokaöcsemnek van. Jo porfogonak.
2012. márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem venném meg.. amúgy maga fotel tetszik és biztos szeretné is a lányom, de szerintem irreálisan drága. Kb. 5ezret adnék érte... maximum. Ha annyiért találnék máshol, akkor azt megvenném.
2012. márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a mi bölcsinkben van egy ilyen fotel és a gyerekek nap mint nap sorban állnak, verekednek, hogy beleülhessenek és forogjanak vele.

ketten ülnek be, egyikük bent kuporog, a másik kilógatja a lábát és löki...

biztos nem olyan jó buli egyedül de szerintem szeretné a lányod ha szeret forogni :)

2012. márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jaa, bocs, nem te írtad, hogy lányod van, hanem az egyik válaszoló! :)
2012. márc. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Szerintem is inkabb akkor erdekes, ha mas is forog benne, pl. ovodaban:) Attol felek, hogy draga es, ha megveszem, csak porosodni fog. Az alagut is porosodik mostmar.
2012. márc. 20. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:

hasznaltan vegyel.

egyebkent a korai fejlesztoben is van, mi is sokat jatszunk vele ott is, meg az ikeaban is, nem csak forgast, hanem szerepjatekot is (o a kisdino, kikel a tojasbol, o talalta ki :)), meg jo, ha el akar bujni egyedul egy kis szuk terben

jo allapotu hasznaltra szerintem erdemes benevezni

2012. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!