Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12hónapos baba ehet finom...

12hónapos baba ehet finom pihe-puha kalácsot?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan
2012. márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen,az én kisfiam nagyon szerette:)
2012. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én fiam is imádja, csak nem tudtam adhatok-e neki bátran :)
2012. márc. 20. 07:17
 5/7 anonim ***** válasza:

1 éves már, nyugodtan ehet már ilyeneket! Én már sokkal elöbb is adtam az ikreimnek pl. házi lekvárral, imádják:)

Ennyi idős korban nem szabad ilyenektől "parázni", azt kell ennie,amit Te is megeszel! A kalácsban semmi rossz nincs...

2012. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, de pl. a joghurt meghajtja nagyon még. Ezért kérdeztem, tudod kezdő anyuka vagyok még :)inkább megkérdezem, mintsem rosszat tegyek a babámnak ti meg már tapasztaltak vagytok :)
2012. márc. 20. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:

először nem is értettem, hogy miért kérdezed, már egy fél éves is ehet kalácsot, az meg, hogy pihe-puha az teljesen mindegy.

egyébként azt eheti már amit ti is.


de hogy a joghurt "még" meghajtja az nagyon nem normális, ez igen erős tejallergia gyanú, menjetek el a dokitokhoz és mondd el neki!

2012. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!