Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hós baba ehet Danone...

9,5 hós baba ehet Danone gyümölcsös Könnyű és finom joghurtot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ne.
2009. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Tejtermék bevezetése 1 éves kor után.
2009. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Védőnő javaslatára már kap túrót, sajtot, natúrjoghurtot. A kérdés az volt, hogy ehet-e Danone könnyű és finom gyümölcsjoghurtot.
2009. szept. 4. 16:15
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy nagyon le leszek pontozva, de szerintem ehet.

Ha a védőnő is azt mondta..

Először csak pár kanállal adj és meglátod, érzékeny-e rá.

Az én fiam kb 8 hós korától kapott, azóta is imádja, a csokinál is nagyobb kedvenc, lassan 3 éves, él és virul, nem allergiás semmire, 1 lázon kívül semmi baja nem volt még.

Ha nagyon aggódsz, keverj a natúrba gyümölcsöt és turmixold össze.

2009. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Simán!! Az én lányom már 8,5 hós kora óta eszi!! Imádja!! Sőt a krémtúrót is:-) Sose ment a hasa és pöttyösödött ki tőle..Mos 10 hós és már tojásfehérjét is kapott.. Először adj pár kanállal és ha szereti, s nincs gond akkor mehet..
2009. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

szia!


szerintem is inkább natúr joghurtba keverj gyümölcsöt, az sokkal jobb neki, mert nézd csak meg a gyümölcsös joghurt összetevőit, hogy mennyi a gyümölcstartalom, és mennyi más van még benne, amire nem hiszem, hogy szüksége van a gyerkőcnek.

szóval sztem natúr joghut gyümölccsel!! :o)

2009. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Simán, hogyne ehetne. Hét hónapos lányomnak Danone natúr joghurtból csinálom az uzsonnát (nem eszi meg a tápszert, és ezt a védőnő javasolta).
2009. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nyugodtan adhatsz neki,a fiam 8 hónapos kora óta eszi.Először natúr joghurtot kapott gyümölccsel,de mivel semmi allergiás tünet nem volt így kapja az ízesítettet.
2009. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Konkrétan ezt ne add inkább,sok E betű,tartósítószer,színezék és annál kevesebb gyümölcs van benne.Ha legközelebb mész vásárolni,gyorsan nézegesd meg,melyik az a gyümölcsjoghurt,ami "természetesebb".

Az sem rossz ötlet,hogy natúr joghurtba friss gyümölcsöt keversz,úgy biztosan igazi gyümölcsös ízt kapsz mindenféle mesteréges kutyulék nélkül.

Amúgy tejterméket (tehát joghurtot is) 9 hónapos kortól ajánlják,éppen most mondta a mi védőnőnk is.

2009. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Én nem adnám neki, csak ha muszáj (időhiány, rohanás és tsai) , inkább túró + gyümölcs összeturmixolva, abban nincs vegyszer!
2009. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!