Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izzadós 1 év körüli babádat...

Izzadós 1 év körüli babádat hogyan öltözteted éjszaka alváshoz? Hány fok van a szobában?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 07:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a hálózsáktól, eddig még sosem kelt fel emiatt éjjel. Nem csak kisméretű hálózsákok vannak, és az alakjuk is lehet eléggé különböző. Van ujjas ujjatlan, alul kinyitható, melegebb, hidegebb, harangalakú, egyenes szabású. Elég széles a választék, és sosincs azzal gond, hogy kitakarózik. Nyilván, ha rossz lenne neki jelezné. Egész nagy méretben is kapható. Én nagyon szeretem, ő sem panaszkodott. Mindenki úgy csinálja, ahogy akarja. De a hálózsák nem egyenlő a pólyával, még ácsorogni is tud benne. Nem érzem úgy, hogy ezzel szadizom a lányomat.
2012. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jah hálózsákos vagyok ismét! Én nem nyomkodok fel-le kezeket, nem is fogok! Ettől függetlenül szerintem elég bántó volt a hozzászólásod, és nem a kérdésre válaszoló! Figyeljünk egymásra, és ne fikkantsuk egymás elképzeléseit, ötleteit, mások vagyunk!
2012. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én lányom is hálózsákban alszik, mert a takarót folyton lerúgja magáról. Nappal persze takarót használunk, de akkor rá tudok nézni. Eddig rugdalózóban altattam és hálózsákkal ami átmeneti (nem vastag bélelt de nem is vékony). De az utóbbi napokban melege volt benne. Kipróbáltam hogy csak hosszujjú bodyt adtam rá és a hálózsákot, de így is izzadt. Kénytelen voltam levenni róla álmában és ráadtam egy vékony gatyót, zokni és egy vékony hosszujjú hálózsákot, később betakartam polár pléddel ami vékony, de folyton lerúgta magáról. Talán valami plüss hálózsákot kellene vennem?
2012. márc. 20. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!