Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig altattátok a babátok...

Ti meddig altattátok a babátokat zokniban/zárt rugiban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos a lányom és még mindig zokniban, jelenleg hosszú ujjú bodyban (időjárás függő ugyebár) és talpasnadrágban alszik.
2012. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17 hónapos lesz jövő héten, de még mindig rugiban altatom. Igy biztosan nincs ki semelyik testrésze, nem esik le róla alvás közben... Szóval csak pozitiv dolgokat tudok róla mondani. Persze nyáron nem kap zárt rugit, de az már egy másik történet!
2012. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor még a három és fél évesem is kap zoknit a pizsamájához, a 19 hósomnak pedig még van kezeslábas pizsije (gyakorlatilag rugi) is. Állandóan lerúgják a takarót, a hálózsákot egyik se viseli el, kénytelen vagyok őket valahogy melegen tartani, így is állandóan takargatom mindkettőt éjjel, de akkor is sokszor van, hogy nuku takaró, mert amint rájuk takarom, már rúgják is le.

Nyáron persze más a helyzet, de ilyenkor még kapnak zoknit.

2012. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

12 hósom még mindig rugiban alszik...szeretem ,hogy nincs ki semmije,Ő sem állja a takarót.

Addig fogom ilyen kezes-lábas megoldásban altatni,amig csak lehet!

Zoknit is szokott kapni!

2012. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 9 éves, és még mindig nem hajlandó zokni nélkül aludni!! Még nyáron is úgy kell lecibálni róla:)))
2012. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is a jövő héten lesz 17 hónapos, szintén vagy zokniban vagy zárt rugdalozóban altatom. Ő is mindig kitakarozik, télen hálózsák is volt rajta, persze nyáron majd szabadabban lesz, hogy ne legyen nagyon melege!
2012. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak amiatt, hogy így tulajdonképp egész nap zártan van a lábfeje, s nem szellőzik igazán, még ha pamut cuccokban is van... Gyanús, hogy gombásodik pár helyen a lábujjai közt...
2012. márc. 20. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 hónapos és még rugiban alszik,egészen 86os méretig vettem rugit,de van 2-3 92es is éjszakára.Bár 86-92es rendes pizsamákat is vettem,majd meglátjuk melyik lesz kényelmesebb de egyelőre rugiban és hálózsákban alszik így télen,meg amíg hideg van.
2012. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 és fél hetes a lányom, hosszú ujjú bodyban és hosszú ujjú meleg hálózsákban alszik. Nem szokott hideg lenni a talpa. Erre kap még takarót.
2012. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!