Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig altatjátok/...

Hány hónapos korig altatjátok/altattátok a babátokat hálózsákba?

Figyelt kérdés
Fél éves a babám, eddig kevésszer aludt hálózsákba.De most abba szeretném, hogy aludjon, mert éjszaka mindig kitakarózik, és most is megfázott:(De tud szabadon forgolódni, rugdalózni benne, vagy már elkéstem ezzel az ötlettel?
2010. szept. 1. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy elkéstél-e.

én születése után is ilyenben altattam de az középen cippzáros h. újjú volt aztán a klasszikus hálózsákra 3 hósan váltottunk. Ez ujjatlan és két poz. állitható egész 7 hónapos koráig mig be nem jöttek a melegek.


Tény hogy a hazavitel napjától szokták ebben altatni épp a kitakarózás miatt de egy próbát megér ha nem tud benne forogni az kiderül.

2010. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Amikor pici volt hason aludt, így nem takarózott ki, nem volt rá szükség.Amióta aktívan forgolódik, azóta vannak a problémák.:)
2010. szept. 1. 08:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hónaosak, abban alszanak.

Ismerőseink 2-3 évesen is abba altatták őket, varrattak nekik, mert mindig kitakaróztak.

2010. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

SZIA!Nálunk is ez van,és az én lányom nem tud aludni hálózsákba,pici korától utálja.Éjszaka nem győzöm takargatni,nem tudom mit fogok kitalálni.

Valószínű kicsit vastagabb pizsamát adok rá..

2010. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen próbáld ki.

Nekem a nagy 28 hónapos, még hálózsákban altatom. Én kb 1 évesen adtam rá először, mert addig ő is csak hason aludt és soha nem takarózott ki. Eleinte nem tetszett neki, hogy fel kell venni, de az alvással nem volt gond. Nagyon praktikus, nálunk van több vastagságú, mikor milyen az idő. A kicsi 5 hónapos, egy ideje már ő is abban alszik, mert képtelenség betakarni, abban a pillanatban le is rugdossa.

2010. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltatok!Kipróbálom mindenképpen, mert én is éjszakánként 3x kelek betakarni, mert nyöszörög...Hiába öltöztetem melegen(egy body és egy hosszú újjú rugi, mégis fázik.
2010. szept. 1. 08:59
 7/10 anonim ***** válasza:

8-39 vagyok.

Én is ma kipróbálom a hálózsákot,hátha már megtűri.

Majd írd meg hogy viselte,majd én is megírom!

ÜDV!

2010. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben van, megírom!Remélem élvezni fogják:)
2010. szept. 1. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Na szia!

13:09-vagyok.

Kislányom tegnap hálózsákban aludt,nagyon jól viselte,képzeld fel sem sírt éjszaka.Remélem most már kedvelni fogja,most is abba alszik a Drága!!:)

Ti már kipróbáltátok??

ÜDV! M:)

2010. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia M!:)

Az én kislányom is végigaludta az éjszakát,remélem a mait is...Hosszú ideje nem volt részem ilyen jó alukálásban:)Nektek is hasonló jókat kívánok!J:)

2010. szept. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!