Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén, ti mennyi gyermeket...

Őszintén, ti mennyi gyermeket tudnátok elviselni, mennyi az a felső határ számban? És mennyi van most, és mennyit szeretnétek?

Figyelt kérdés
Ezek olyan kérdések, amikben ki akarom zárni az anyagiakat, szóval tényleg, ha nemmódotokban állna, akkor mennyit bírnátok elviselni érzelmileg? Te vagy a párod bírna többet?

2012. márc. 20. 12:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Eredetileg kettőt terveztünk, aztán beterveztünk még egyet, igy most 3 van. Többet nem tervezünk kizárólag anyagiak miatt. Ha ez nem lenne gond akkor még biztos szülnék kettőt is, talán még örökbe is fogadnék. Úgy hogy ha nyernék a Lottón akkor jöhetne a kistesó (kár hogy nem játszom). :)

Egy biztos, ha védekezés mellett be is csúszna, akkor is megtartanám.

2012. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kettő van, 3,5 éves kisfiú és másfél éves kislány. Ha a jövő úgy hozná, hogy anyagilag megoldható, akkor kb. 5 év múlva vállalnánk még két babát, ugyanígy kis korkülönbséggel. De egyet még mindenképp szeretnék.

Most vagyok 30 éves.

2012. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én mindig négy gyermekről álmodtam, de úgy, hogy 3-4 év korkülönbség legyen a gyerekek között. 34 és 36 éves voltam, amikor a gyermekeim megszülettek, így nem nagyon hiszem, hogy lesz még több, elsősorban az anyagiak, másodsorban a korom miatt.
2012. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

21 vagyok.

Nincs meg gyerekem.

3-at szeretnek jelenleg, de ki tudja ha megtetszik akar szulok tobbet is.


Ha megvan a diplomam anyagiakra nem lesz gondom.

2012. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!