Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nagy bajban vagyok,...

Anyukák! Nagy bajban vagyok, segítséget kérek tőletek! Nem kioktatást, bántást, arra végképp nincs szükségem! Ti tudtok erről valamit mondani? Volt valakinek ehhez hasonló, vagy ismerősének? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Elég stresszes,aggódós típus vagyok,ilyen volt a terhességem is.Szülés után elég rosszul voltam,nem ismertem magamra,ezért pszichiáterhez mentem és pszichológushoz.

Ott mondták,hogy egy nagyon enyhe szülés utáni depresszióm van,nem vészes,kevés gyógyszerrel kezelhető!

Én szedem is azokat ahogy elő van írva.

Gyermekemet szeretem,maximálisan ellátom,minden tőlem telhetőt megteszek érte (4 hónapos fiúcska).

Ám egyszer volt egy rossz álmom,hogy kidobom őt az ablakon.Azóta rettegek,félek,hogy valami hülyeséget csinálok vele.Mindenféle félelmetes gondolatom van és ezektől rettegek.Maguktól jönnek,belefurakodnak a fejembe!!!

Orvosok megmondták nincs szülési pszichózisom,nem fogok kárt tenni a gyerekemben,csak sokat lovagolok a gondolataimon.

De nem tudok ellene mit tenni,tönkreteszik az életemet,nem hagyják,hogy boldog legyek :((

Mit tehetnék,én ezt nem akarom...


2012. márc. 20. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szia

nekem is írtak fel anno valamit, és rémálmaim voltak tőle, nem lehet hogy ez van neked is?

Mióta semmit nem szedek nincs bajom

sedatif pc homeós nyugtató, és az nekem bevált

2012. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én elvileg nem is szenvedek depresszióban, de egyik este pl pánikrohamot kaptam, hogy el fogom ejteni a kisfiamat míg a fürdőkádból kiveszem, és belecsavarom a törölközőjébe. Ott ültem fölötte vagy 10 percig remegő kezekkel, mire el mertem indulni a fürdőbe. A másik ilyen sötét gondolatom, hogy ha egyszer a lányom hisztizni fog, ahogy szokott, akkor bántani fogom, pedig nem akarom, és úgy érzem, hogy nem is lennék rá képes. Esetemben már rájöttünk, hogy a kimerültség tud "megzavarni", és az, ha nem tudok kimozdulni... Talán ezek neked is segíthetnek, ha igyekszel nem túlterhelődni, és van társaságod, ezt már írták előttem is. Jobbulást neked és jó babázást!
2012. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2012. márc. 25. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!