Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg felelőtlen szülő...

Akire77 kérdése:

Tényleg felelőtlen szülő lennék-e miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kicsit rosszul esett az eggyik ismerősöm beszolása ma,a tescoban vettem a 6honapos kislányomnak egy neve nincs cumisüveget.Megáll az eggyik hölgy ismerösöm a hátam mögött és beszolt hogy hogy lehetek ilyen felelötlen anya hogy ilyen sz.r cumisüveget veszek a gyerekemnek,miért nem avent-et vagy mam-ot.Én montam hogy csak rövid ideig kell mert van csőrős aventes poharunk csak nem tud még rendesen inni belöle.De ő akkor is azt monta hogy felelötlen vagyok mert ki tudja mi lehet ezekben a sz.r cumisüvegekben.Felelötlen lennék-e miatt?
2012. márc. 20. 18:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy vagy felelőtlen. Ő a sznob, ha csak az Avent meg a MAM jó neki. A noname ugyanolyan jó általában. Ha megfelelő a lyuk mérete stb., akkor ne költs a márkára, vedd a noname-t, ugyanolyan jó.
2012. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy felelőtlen. A márkások sem jobbak,csak a nevet kell megfizetni. Ezt szinte mindenre igaz.
2012. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Bírom az ilyen sznob/gazdag anyukákat, akik azt hiszik, hogy csak az xy márka a jó. Nyugodtan vegyél neki amilyet akarsz. Kisfiamnak Tescos csőrös itatója volt, és nagyon elégedett voltam vele.
2012. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Mások mindig jobban tudják mi a jó :). Amúgy ha felelőtlen lennél akkor nem érdekelne a véleménye, mivel zavar és foglalkoztat a dolog, én biztos vagyok benne hogy jó szülő vagy.
2012. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,akkor csak nem vagyok felelőtlen.
2012. márc. 20. 19:00
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Bírom az ilyen anyukákat... Pffff... Amikor a kisfiam volt olyan korú, hogy cumisüvege volt, éppen pont az Aventtel volt valami botrány, mert volt benne valami rákkeltő anyag. Legközelebb mondd, hogy nem bízol az Aventben emiat:D
2012. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Rám ismerős nézett furcsán, hogy, hogy bírom takarítónő és babysitter nélkül.
2012. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is Avent volt annó amiről kiderült, hogy BPA-t tartalmaz ami rákkeltő. Na, akkor mi van? Jó nagy bunkó amúgy az ismerősöd! Tényleg egy sznob. Biztos olyan lehet mint a szomszédom. Ő is sznob miközben kint van a s.gge a gatyából! Nevetséges az ilyen ember!
2012. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg nagy sznob az ilyen ember.Nem értem miért kell azt hinni,hogy a márkás mindenből jó?!Nem vagy felelőtlen csak azért,mert nem vagy egy márkafüggő,beképzelt p.csa.

Ne haragudjatok,a csúnya szó miatt.

2012. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Legközelebb mondd meg neki, hogy az Avent egy fos... Nekem annyi bajom volt vele, hogy nem is használtuk. Csöpögött, folyt, nem zárt jól a kupakja sem. És láss csodát, pont egy noname teszkós cumisüveg hozta a megváltást. Tényleg sznobság ez a márkafüggés. Jó szülő vagy, nyugi :) Nem márkában mérik az anyaságot szerintem.
2012. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!