Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két év korkülönbséggel szülő...

Két év korkülönbséggel szülő anyukák, a nagyobb gyermeketek hogyan viselte amíg ti kórházban voltatok?

Figyelt kérdés
Kislányom elég anyás, persze jól elvan a nagyszülőkkel és az apukájával is, de este mindig én altatom (énekelek neki) és ha éjszaka felébred, akkor is csak akkor nyugszik meg, ha én megyek be hozzá. Kicsit félek nem fogja e megviselni a külön töltött idő?
2012. márc. 19. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

ne pontozzatok le, de engem is érdekel ez a dolog, köszi kedves kérdező hogy feltetted ezt a kérdést.

nálunk is ugyanez a szitu, 2éves a lányom és novemberre érkezik a kistesó...

2012. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én éjjel szültem, a lányom akkor a nagymamánál volt. Még soha nem aludt ott, szóval egy kicsit féltem, hogy mi lesz, de semmi gond nem volt. Nagy kalandnak fogta fel.

A következő 2 nap sem volt gáz. Bár nálunk már elég könnyen ment az alvás: esti mese, aztán odakísértem az ágyához, lefeküdt, és aludt egyedül. Ezt apa is meg tudta csinálni.

Bár azért egy kicsit aggódott, hogy miért nem vagyok otthon, de aztán megbeszéltük, és amikor hazamentem teljesen meg is nyugodott. Ebből a szempontból szerintem jó, ha ő is bejön látogatni. Van aki szerint megzavarja, de szerintem inkább pont megnyugtatja.

2012. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nálunk 21hó a különbség a esók közt!

minden teljesen rendbe volt,pedig az én fiam is elég anyás.5éjszakát voltunk bent-s bizton állitom, engem jobban megviselt a távollét mint őt, pedi 2nap kivételével mindig bejött hozzám meglátogatni. nagyon jol elvolt a mamáékkal s apával(vele csak 1 éjszakát mert dolgozott,de a párom minden nap melo után ment a mamáékhoz h talizzanak).

ne aggódj, nem viseli meg őket!minket jobban szerintem!:)

2012. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21 hó a korkülömbség!Az én kisfiam nagyon apás volt igy jól viselte hogy nem voltam 3 napi mellettük!bár én már nem igazán :(
2012. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, most kicsit megnyugodtam, hogy mindenki pozitív példát írt:) Bízom benne nálunk is minden rendben lesz.
2012. márc. 19. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
22 hó a különbség a fiaim közt. Nálunk anyukáméknál volt a gyerek, mert apának dolgoznia kellett. Minden nap hazajártak kicsit, hogy otthon is legyen, apával is találkozzon. Semmi baj nem volt, mert mamáéknál lenni, de azért nagyon várt haza.
2012. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam a naggyal nem volt soha gond,a középső volt "nyugtalan"- este mellé kellett feküdni,csak úgy aludt el,éjszaka többször át kellett menni,mert felébredt és nem aludt vissza magától. 2 évet tán még be sem töltötte,amikor már nem fértem mellé az ágyon,akkor kezdtem fokozatosan "lefelé" menni az ágyról. Egyszer úgy esett,hogy nagyon pisilnem kellett,mondtam,hogy mindjárt jövök,feküdjön nyugodtan. A szoba felé tartva az apjuk szóval tartott,mire bementem a szobába,addigra elaludt- azóta alszik el egyedül este. Az éjszakákat pedig 2 évet hogy betöltötte,utána kezdte átaludni- nem mindig,de szerencsére már elég sokat aludt.

Amikor kórházba kellett mennem,(2 éves,2 hónapos volt a középső) akkor ijedten néztek a lányok, de nem volt Velük gond :-) Nagyszerűen elvoltak a Nagyapjukkal-Ő csak nappal volt- és a Dédimamájukkal- Ő éjjel nappal Velük volt.

Mikor hazajöttem,meg nem örült nekem annyira,mint ahogy vártam- nagyon sok szeretet van Benne,sokszor ölel,puszil és hangzik el a szájából,hogy "Szeletlet Anya"... - a húgát elutasította az első fél órában,majd mind a kettőnket jött ölelni és puszilni :-)

Miután hazajöttem a kórházból,volt néhány éjszaka,amikor a középsőhöz is át kellett menni,de elenyésző- illetve ekkor éjszaka elkezdett bepisilni,de szerencsére nem sokáig volt ez így!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)

2012. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!