Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felelőtlen az a szülő, aki az...

Felelőtlen az a szülő, aki az alvó kisgyerekét a szálloda szobájában hagyja, amíg ő baby őrrel sétál a közelben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 02:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
nem!!
2009. aug. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám felügyelet nélkül.Pláne külföldön...
2009. aug. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Egyértelműen felelőtlen.Nem tudom,hogy mennyi a hatósugara a bébiőrnek,és jelzi e nagyobb távolságból,ha a pici csak nyöszörög.Ha még meghallanád is,hogy sír,mire hazaérsz,addig símán megfulladhat.
2009. aug. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, mi az a közelben.. Pár méter és épp csak az ajtó előtti folyosón, vagy lemész addig kajálni?

Így rabolták el annó azt a kislányt is.


Nem hagynám ott a gyerekem felügyelet nélkül semmi esetben sem. Szerintem igazán ki lehet bírni a szobában azt a pár órát, ha nem, akkor inkább várjatok a nyaralással szerintem.


Nem feltétlenül lesz baj, de ha az lesz, pont ő lesz az az 1, meg tudod magadnak bocsájtani?

2009. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Szerintem nem.

Egyrészt vannak már olyan bébiőrök, amiknek km-es a hatótávolsága, de általános a 300 m. Sok csatorna van rajta, így ha más is használ ilyen készüléket a szállodában, be tudod állítani, hogy ne ugyanazt a csatornát használjátok. Érzékenységet is lehet állítani, gyakorlatilag egy hangosabb pukit is simán hallasz. Nyilván nem órákra és nem kilométerekre, de nyugodtan mehetsz sétálni.


Az az ominózus lerakom a gyerekeket és elmegyek vacsorázni, az nem egészen erről szólt. Ott a gyerekeknél nem volt bébiőr, a szoba ajtaja, ablaka nyitva volt és a gyerekek is le voltak szedálva... És erősen felmerült a gyanú, hogy nem elrabolták a kislányt...

2009. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem tenném.

Ennyire azért nem bízom egy műszaki kütyöben.

2009. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi otthagytuk a lányomat, a bébiőr jelzi, hogy meddig van hatótávolsága. Nem órákra, de pihenni mentünk és nem este 8kor a szálláson kuksolni.
2009. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Hát én még a bolt előtt se merem hagyni a babakocsiba,nemhogy egy idegen helyen,míg máshol mászkálok.Meghalnék az idegességtől.De ez én vagyok,nem itélkezem inkább...
2009. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 06:41


a bébiőr akár több száz méterre jelez és azt is jelzi, ha megszűnik a térerő. tehát általában 1 perc alatt ott lehet lenni, ha gond van.


úgy érzékelem, hogy sok válaszadónak nincs is gyereke vagy nem ismeri a bébiőrt.

2009. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt veszem le, hogy itt sokaknak van gyereke.

Nekem egész biztosan van egy 2 és fél éves fiam, és mi eddig minden évben tiszteletben tartottuk az igényeit nyaralás közben is. Szerintem, ha kint akarnak téblábolni, egyszerűbb babakocsiban elaltatni a picit, legalább a friss levegőn alszik.

Persze lehet, hogy más máshogy gondolja, itt mindenki a saját véleményét mondja el, én sem azt írtam, hogy felelőtlen, hanem csak hogy én nem tenném.

Bennem ott lenne a félsz, hogy mi van ha...

Még itthon sem merném hagyni alvás közben, pedig ő már nagy. De mindenki más..

Ha a kérdező nyugodt szívvel ott tudja hagyni, akkor tegye, remélem semmi galiba nem jön közbe. :)

tegnap 9.05-ös

2009. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!