Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltözteted a banádat...

Hogy öltözteted a banádat (6h) ebben az időben sétához?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 06:41
 1/10 anonim ***** válasza:
rövid vagy hosszú ujjú kombidressz, harisnya, bélelt nadrág, vékony felső, vékony kabát, vékony sapi. vagy ha nem harisnya akkor tipegő és arra a bélelt gatya, kabát, sapka, kis cipő.
2012. márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igaz mi most leszünk 8 hónaposak, de én body (hosszú), egy harisnya, egy vékonyabb felső és egy bélelt vagy egy vastagabb farmer nadrág, egy kocsicipő és egy átmenti sapka a fejére, és átmenti kabátka rá! Pléddel betakarom, meg rá a kocsivédő. És irány...
2012. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bár már 8 hónapos, én sima nadrágot adok rá (farmer, vagy kordnaci), hosszú body, rövidujjú pólóval, még arra egy vékony pulcsi (tényleg vékony, pamut anyagú). Persze pamut sapka, zokni, cipő :)


Viszek egy vékony plédet, ha elalszik, ezt rádobom.

2012. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

6 hetes vagy 6 hónapos?

Ha 6 hónapos:hosszú ujjú body,vékony harisnya vagy vékonyan bélelt nadrág,hosszú ujjú póló,pulcsi,tavaszi kabát,sapi,cipőcske.

Ha 6 hetes nagyjából ugyan így csak takard be egy pléddel.

2012. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok! Akkor én alulöltöztetem a gyerekem? :O

Már 3-4 napja így vagyunk kint 3-4 órahosszát, és semmi baja, jól érzi magát.

2012. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rövid u. body, vékony harisnya, vékonyan bélelt nadrág, hosszú u. vékony pulcsi, tavaszi kabát, vékony sapka, kocsicipő. Se pléd, se lábzsák, se egyéb hókuszpókusz. Sosem fázik, 1-2 órát sétálunk így minden nap egy hete. 5 hónapos Mazsola anyukája
2012. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint én túlöltöztetem? Hosszú body, ujjatlan rugdalózó, átmeneti overál, vékony sapi. Én ezeket adom rá.
2012. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tegnap 20fok volt amikor sétálni mentünk és sütött a nap is. Én már pólóban voltam. 8 hónaposomon rövid body, vékony pulcsi, zokni és egy vastagabb nadrág, kocsicipő.

Induláskor sapka és tavaszi kabát meg pléd is volt rajta, de ezektől gyorsan megszabadultunk.

2012. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 és fél hetes a lányom, csütörtök óta járunk sétálni. Hosszú ujjú bodyt, rugdalózót és overallt adok rá, sapit és kapucnit és betakarom egy pléddel. Még mózesben van, oda szerintem nem fúj be a szél. Alul öltöztetem? Kellene rá pulcsi, vagy ez elég? 3-4 órát alszik a levegőn. "Szólna" ha melege lenne vagy fázna, nem?
2012. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

Asszem én is túl öltöztettem.

6 hós :-)

2012. márc. 22. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!