Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szülőkaros biciklinek semmi...

A szülőkaros biciklinek semmi értelmét nem látom. Valami más szóba jöhet 1 éves babánál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kismotor. 3 kerekű tricikli, aminek tolókarja van. Ha nagyobb lesz és erősödik a lába, akkor már lehet 12-es bicikli mankókerékkel, vagy futóbringa.
2012. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És miért nem látod értelmét? Látnád, ha olyan lenne a gyereked mint az enyém, aki babakocsiba 10 hónapos korától nem volt hajlandó beülni. A tolókaros bicót legalább én irányítom, a gyerek meg élevezi. A kismotor jó, csak veszélye, és nem is biztos hogy 1 éves tudja hajtani. Ezenkívül a babakocsi marad.
2012. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a motor, vagy a tricikli, esetleg baby taxi, ami stabilabb mint a motor, 4 kerekű, van háttámlája. A triciklit te tolod, irányítod, a baby taxit a gyereknek kell hajtania.
2012. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igazad van a triciklivel kapcsolatban. Szerintem is felesleges egy olyan "tricikli" egy 1 éves babának amin leesésgátló, tolókar, lábtartó van, hogy rá lehessen ültetni a babát. Minek????

Az én kislányom is 1 éves szülinapjára kapott egy tolókaros triciklit a nagyszülőktől, mert az volt a dobozára írva, hogy 10 hónapos kortól használható. Szerencsére ezen nem voltak egyéb kiegészítők. Mi elraktuk, és most 2 éves vettük elő a kertben. A tolókarral ő tologatja az üres biciklit, de azt is leszedtük már, mert akadályozta a le és felszállásban.

Most tanulja tekerni, már elég jól megy neki, de a sztár még mindig a motor.

Visszatérve a kérdésedre, amik jók voltak 1 éves szülinapjára, az a kis babakocsi ( imádja), kettőt is kapott, és a bébitaxi.

Más mozgó eszközt nem tudok, a többi még korai. Ha van kertetek, akkor még a talicska vagy nagy dömper is jó lehet.

2012. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk van bébitaxi, kismotor az 1 éves fiamnak (megmaradtak a nagyobbtól), kb annyira jók még, hogy ráültetem, vigyorog 2 percig és le akar szállni. Hajtani meg sem próbálja.

Mi tolókaros biciklit vettünk neki, azt nagyon imádja, kilát mindenfelé, ellentétben a babakocsival, integet az embereknek. Majd ha nagyobb lesz, levesszük a lábtartót, biztonsági övet, tolókart és tekerheti is (jövőre :)).

2012. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!