Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen hagytátok el a...

Mennyi idősen hagytátok el a babakocsit? 10-12 hónaposan lehet már szülőkaros bicajjal menni játszótérre, boltba, vagy még korai? Esetleg ajánlanátok más "járművet"? Annyit unom már a babakocsit!

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mehetsz vele nyugodtan. Bár vásárolni azért jobb a babakocsi, mert van kosara legalább. Mi most vettünk ilyet 1 éves kislányunk szülinapjára:


[link]


Ma próbáltuk ki először és nagyon élvezte. Kisebb távokra és ha nem kell vásárolni, mi is ezzel fogunk menni.

2012. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan mehetsz vele már ilyen korban!Ha jól emlékszem az én kisfiam olyan 10-11 hónapos volt mikor mi is triciklivel mentünk rövidebb távokra bár nállunk a bolt is itt van 500 m-re!

Sokkal jobban élvezte ő is meg én is az új járgányt!

nekünk ilyen van:

[link]

2012. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányom elmúlt 2 éves, és még mindig babakocsizunk.
2012. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is kocsizunk. 18 hónapos. Én nem unom, Ő pedig élvezettel nézegeti a kutyákat, és "megbeszéljük" a látnivalókat. Mi nem is tudnánk ilyet használni, vidéken lakunk, is beton csak a főúton van. Az én kislányom 10-12 hónaposan még simán elaludt séta közben a jó levegőn, egy ilyesmiben ez megoldhatatlan lenne.
2012. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18 hós, és babakocsizunk. Én is utálom már cipelni, meg rángatni, de egyszerűen ha csak mocival, vagy bicajjal megyünk, akkor állandóan meg kell állni, nem haladunk, leszáll, bogarászni, falevelet, kutyát nézegetni. Úgyhogy én csak a ház mellé megyek vele le járművel, mert én ezt nem bírom idegekkel...:-DDD El se tudom képzelni, hogy babakocsi nélkül vásároljunk.

Sógornőm azt mondta, hogy ők még 4 évesen is vitték a babakocsit pl. ha nyaraltak, ha aludni akart, akkor ne kelljen cipelni...

2012. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Úgy gondoltam, ha elfáradt, felveszem a mei-taiban a hátamra. Szóval a cipelés nem gond.
2012. márc. 8. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!