Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselitek azt, hogy amíg...

Hogy viselitek azt, hogy amíg gyesen vagytok, a munkahelyen a helyetekre felvettek egy másik lányt és a főnök meg is van elégedve vele?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nagyon beválik a "helyettesem"....velem mi lesz...
2012. márc. 21. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Előfordul, hogy az új jobban beválik, főleg, ha nincs kisgyereke, aki betegeskedik, akiért menni kell, stb., akkor még jobban meg is éri őt alkalmazni. És akkor még nem vettem számításba azt, hogy esetleg tényleg ügyesebb, szimpatikusabb, jobb munkaerő. De ne görcsölj ezen, neked most a babád legyen az első, de igyekezz köztudatban maradni! Telefonálj néha be, ugorj be a munkahelyedre, ha van valami program, vegyél részt rajta, szóval ne felejtődj el. Az a te helyed és te oda visszamennél, ezt éreztesd. Ha jó a munkahely, ne maradj otthon évekig! Nálunk legalábbis ezt tették a kismamák.
2012. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen, utáltam is. Nem volt valami okos, de nyalni igen tudott. Nem értett hozzá, de ugy csinált mint ha (irodárol van szo) és igy ellavírozott fél évig. Mindég ment nyalni, hogy fozhet e neki kávét meg ilyenek. Szulési szabadság után vissza jottem.
2012. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Én azt próbálom, hogy még mielőtt a GYES lejár visszamegyek pár hónappal(mivel ekkor még köteles visszavenni), és mire a picim három éves lesz táncsak nem rúgnak ki..... remélem...

2012. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! De ha gyes alatt mész vissza akkor beadod bölcsibe a babádat?
2012. márc. 21. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam. Most lesz a beíratás, és rá fogok kérdezni menet közben felveszik-e. Novemberben jár le a GYES, és arra gondoltam megpróbálom nyáron visszakuncsorogni magam.
2012. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen! A hölgyemény pályakezdő, iszonyatosan lelkes, nagyon ügyes, ráér túlórázni. Szóval tökéletes munkaerő. Én nyilván már ezt nem tudom majd felülmúlni két gyerek mellett. Rossz tudomásul venni, hogy senki sem pótolhatatlan!
2012. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet akármilyen ügyes, rátermett, mégis törvényileg titeket fognak megtartani, úgyhogy felesleges itt sopánkodni :-P
2012. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!