Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusi babák anyukái....

Augusztusi babák anyukái. Írjatok nekem! Babakocsi ügyben segítenétek?

Figyelt kérdés

Augusztus 22-re vagyok kiírva, és nem tudom, milyen kocsit vegyek. A tél a lényeg! Hogy ne fázzon benne. Mennünk kell, ha esik, ha fúj, mert a nagyobb lányomat vinni kell oviba.


Milyet használtatok? És hogy vált be? Hogy fért el benne télen a baba?


2009. jún. 13. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Bergon King!Nagyon jó 3 évesünket kiszolgálta most jön júliusban a kislányunk!!
2009. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a fiam pont aug 22-en született :)

Mi a hagyomanyos mozes kosaras babakocsit valasztottuk, es nagyon jol bevalt, ebböl aztan talalsz minden arfekvesben. Mi ugy csinaltuk, hogy ala raktunk pokrocot, hogy ne erje alulrol sem a hideg, arra egy textil pelust, (hason alvo volt), es vagy halozsakban, vagy overallban raktuk be, kb pont a tel vegere nötte ki teljesen a kosar reszet, es erre lehet kapni olyan burat, vagy mit, ami hoban-esöben teljesen letakarja (levegöt kap benne :) )

2009. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És milyen típusú babakocsi volt a mózeskosaras?
2009. jún. 13. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:

A kislányom aug 23án született, nekünk is hagyományos mózeskosaras babakocsink volt.Februárra a tál végére nőtte ki.

[link]

A miénk ilyen volt, nagyon meg vagyok vele elégedve, van vele esővédő, téli nyári lábzsák, sportrész és pelustáska.

Van más színben is a boltban és most akciós.

2009. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tél végére-ezt akartam írni.
2009. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ez a fajta babkocsink volt! én nagyon jó védi a picit télen is. Nekünk van hozzá mózes esővédő és táska is.

[link]

2009. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Bergonunk volt. Nagyon szerettem, mert minden úton tudtunk vele közlekedni, olyan mint egy terepjáró (bolygósítható kerék!). Téliesíthető, és elég mély hogy ne csapjon bele a hideg levegő.
2009. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

masodik vagyok, nekünk ilyen van:


[link]


Tudom, hogy eleg draga, de mar ket gyereket kiszolgalt, es tenyleg van böven ennel olcsobb mozeskosaras is.

2009. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!