Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kecskeméti bébiételt adtok a...

Kecskeméti bébiételt adtok a babának a hozzátáplálás elején? Csak a hozzáadott cukor miatt kérdezem. Melyik gyártmányt adjátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint a 4 hónapos Kecskeméti bébiételek nem tartalmaznak semmilyen hozzáadott dolgot, cukrot sem. A gyümölcsök természetes cukortartalmát használják fel.

Én kezdetekben Kecskeméti és Univeres bébiételt adtam a fiamnak, a későbbiekben már Hippeset, Hamanekeset is. A fiam ezeket szerette.

De az ár miatt inkább a Kecskemétit.

2012. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne hozzáadott cukor, ha jól emlékeszem rá is van írva, hogy nem tartalmaz hozzáadott cukort, színező anyagot. Ami nagyon szeretett az a kecskeméti szilva-alma. Most is imádja még.
2012. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, most néztem meg a fiam bébiételeit, kezembe akadt egy és rá van írva, hogy tartalmaz cukrot. Pedig valahol olvastam, hogy nem, de akkor lehet hogy nem erről, tévedtem.:)

De szerintem nem akkora mértékben tartalmaz, hogy ne lehessen adni.

Én a kisfiamnak 4 hónapos kora óta adok bébiételt, amiket leírtam és közepesen táplált, egyáltalán nem elhízott és minden rendben van vele.

Egyébként úgyis azt fogja enni a babód, ami majd ízlik neki.:)

2012. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik kecskeméti bébiételben van cukor, én mindig elolvastam, mik az összetevők, mielőtt megvettem volna. A kecskemétit is a Hipp gyártja, és még néhány Hipp-esben is van/volt cukor (talán a szilvában?! már nem emlékszem pontosan). A lényeg, MINDEGYIK bébiétel összetevőit el kell olvasni, és eldöntöd, az megfelel-e az elvárásaidnak, és úgy vedd meg. Később már egy kis cukor azért nem olyan nagy gond, az elején talán még mindenki jobban odafigyel erre. :)
2012. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!