Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mit tegyek, mert a 7...

Anyukák mit tegyek, mert a 7 hónapos kisfiam nem akar a szopizáson kívül semmit elfogadni csak az őszibarackot? Más baba már ilyenkor sok mindent eszik, de a kisfiam kiköp mindent. Hogy tudok így hozzátáplálni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Enyémek 8 hós korukig szinte csak anyatejen éltek (néha egy kis banán). Utána jöttek rá, hogy van élet a cicin túl is. Na meg én is rájöttem, hogy minél kevesebbet szoptatok, annál többet esznek a rendes ételből.
2012. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél. Próbálkozz, néha kínáld meg mással, de ha nem kéri, akkor hagyd. Valószínűleg még nem érett meg a hozzátáplálásra. Az én fiam pl. 8 hónaposan kezdett mást is enni, előtte nem fogadta el.
2012. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!