Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért az a neve, hogy Avent...

Miért az a neve, hogy Avent csöpögésmentes itató, ha ömlik belőle a víz/tea?

Figyelt kérdés
Más is járt már így????Megveszem jó drágán,aztán a gyerek nyakában köt ki az innivaló!
2012. márc. 21. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy csomoan panaszkodnak, de a mienk sosem csopogott. Foleg nem annyia, hogy a nyakaban kosson ki az egesz. Nem lehet, hogy nem tud meg belole inni? Amikor a fiam tanult, o is magara folyatta a vizet, de a szajabol jott, nem a poharbol.
2012. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekünk kettő Aventos van.

Az egyik tökéletes, soha nem folyt, ezért vettünk egy másikat is belőle. Na, de az meg szó szerint ömlik!


Sokan ajánlották (utólag) nekem a Tommee Tippees csöpögésmentes itatókat, állítólag nem olyan rosszt mint az Avent.

[link]

2012. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

J lányom régóta tök jól tud inni, tehát nem azzal van a baj.

Szerintem egyes darabokban az átlátszó gumis szelep nem az igazi.

2012. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az enyém sem csöpög.

DE mikor még nem tudott rendesen inni belöle azt csinálta (lassan jöttem rá), hogy befelé fújta a levegöt, így a levegöztetö lyukon jött a tea kifele és ez folyott mindenhol. Ezellen azt tettem, hogy elöször mindig kevés italt tettem bele, és úgy fogtam neki, hogy amikor megdöntöttem és ivott a levegöztetö lyukhoz belül ne érjen a víz, így amikor befele is fújta a levegöt nem jött ki a víz rajta.


Szóval nem a pohárral van a baj hanem a gyereked befele fujja a levegöt aminek valahol ki kell jönnie, mert túlnyomás lenne benne.

2012. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen,most utána olvastam,és tényleg rengetegen panaszkodnak.

Nem az a baj,hogy rosszul iszik.Ha csak simán fejen állítom az itatót,akkor is folyik belőle,viszont még ha meg is szívja,akkor meg aztán ömlik belőle.

Fogok venni egy másik márkát...

2012. márc. 21. 14:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is kettő volt és mindkettőből ömlött a lötty,állandóan a táskámba folyt...Nem is vettem többet,semmilyen márkából.Sport kupakos pl Kubus üvegből iszik a kisfiam :)
2012. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első kettő nagyon jó volt, a 3. botrányos. A kukában végezte. Nem jól zárt a műanyag szelepe.
2012. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én ha a szelepet fordítva teszem bele akkor ömlik a víz belőle
2012. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A miénk is folyt - anno DM-ben vettem, még megvolt a blokkja, vissza is vették (nekik is folyt, az eladó kipróbálta) és kicseréltük egy MAM-ra. Ez bevált most, de sajnos nincs füle.
2012. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. márc. 21. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!