Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 év körüli babád mit és...

1,5 év körüli babád mit és mennyit reggelizik?

Figyelt kérdés
kislányom, alig eszik valamit reggelire, kb. 2deci tejet iszik, de szilárd ételböl csak pár falatkát.
2012. márc. 21. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

ha szereti a tejet, csinálj neki tejbegrízt valamilyen gyümölccsel, (reszeld bele) már ha szereti ezeket !

nagyon laktató és finom

nekem ilyeneket evett: kakaó, tea, tej, volt hogy csak vízet ivott az esett jól neki

kockasajt, kenőmájassal, tojással, vagy joghurt, vajas kenyérrel, tejbegríz amint írtam,


úh..inkább nem írom tovább mert nagyon hányingerem lett ezektől ugyanis kisbabát várok megint és kajaundorom van :)

szóval ezeket ette és eszi is a leányzóm 2 éves.


minden jót

2012. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :) ki fogom próbálni, jó babavárást neked :)
2012. márc. 21. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én hercegnőm annyit sem hajlandó megenni reggelire, mint a tiéd. :D

Nálunk max a gyümölcs ami lecsúszik. Néha joghurt. vagy sajtos kenyér paradicsommal.

De általában nem issza meg a tejet, csak max fél decit...

2012. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyémek megesznek mindent hálistennek, de a kedvenc reggelire a virsli kenyérrel.

Ha még nem próbáltad, esetleg főzz egy virslit, hátha megjön az étvágya:-)

2012. márc. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
próbáltam a virslit is, abból is csak keveset eszik, viszont ha uzsira vagy vacsira kapja, megeszik egy egészet. ma tejbegrízt föztem neki, azt megette, de nem a szokásos mennyiséget. úgy látszik reggel nincs étvágya, én is ilyen vagyok :)
2012. márc. 22. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Másfél éves fiamnak szoktam néha tejbegrízt csinálni reggelire.

Van amikor 1 szelet vajas kenyeret kis szalámival eszik. Vagy 1 szelet májkrémes kenyeret.

Ha nem olyan éhes, akkor 1 tejszeletet 2 joghurttal.

Én kakaót szoktam adni a fiamnak, de nem reggel, hanem a délutáni alvást megelőző 1-2 órában.

Így reggelire jobban megeszi a szilárd ételt és jobban jól van lakva.

Egyébként én kitapasztaltam nála, hogy felkelés után egyből nem éhes, ahogy én sem, így ébredés után kb. fél órával, vagy van hogy 1 órával szoktam megetetni és mindent szépen megeszik.:)

2012. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!