Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós mamik, egy éven túl...

Hordozós mamik, egy éven túl mennyit hordoztok? Érdemes még ekkora babához új kendőt venni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én lányom 16 hónapos és még mindig hordozom. :)

2012. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi 1 év után csak kiránduláskor hordozzuk, nagyon szeret a saját lábán jönni.
2012. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 17 hónapos, hordozom, ha szeretnél új kendőt, nosza:)!
2012. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legidősebb gyerekem 15 hónaposan kezdett lépegetni, és csak kb. 17 hónapos korától tudott hosszabb távot megtenni, úgyhogy őt kb. 18 hós koráig hordoztam majdnem napi rendszerességgel, utána még 2,5 éves koráig kiránduláshoz.

A második gyerkőc már 11 hónaposan önállóan elindult, és nagyon hamar belejött, szeretett is a saját lábán jönni, úgyhogy őt csak 14 hónapos koráig hordoztam, tovább nem igényelte.

A legkisebb most múlt egy éves, ő mostanában kezdett lépegetni, de még hordozom.


Úgyhogy azt gondolom, hogy ez gyerek-függő is: jár-e önállóan, milyen hosszú utat tud megtenni a saját lábán, igényli-e a hordozást...

Ha igényli, akkor én vennék új kendőt simán. :)

2012. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyermek függő de ha másként nem tudod hordani akkor szerintem megéri. Az én lányom 17 hónapos és hordozom. Szeret sétálni is de amikor ügyet kell intézni vagy sietek valahova ahova időre kell odaérnem akkor bizony kendőbe viszem.
2012. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!