Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós kabátot használ valaki?

Hordozós kabátot használ valaki?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy hordozós kabátot, de nem tudom, milyet lenne érdemes. Tud valaki ajánlani?

2012. febr. 14. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi használunk. Elöl vagy hátul hordozol? MEkkora a gyereked?

Mikor aklarod hordozni (mármint mindjárt vége a télnek, lehet, hogy egy hordozós takaróval olcsóbban kijönnétek).

2012. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a babád? 8- 9 hónaposan már van baba, aki nem szeret egybe öltözni, tényleg jobb lenne a hordozótakaró.

Ha kabátot szeretnél milyet? Elölhordozáshoz elég egy ó nay kabát, háti hordozáshoz pedig a legolcsóbb és tényleg személyre szabható ha átalakítasz vagy ügyeskezű, varrni tudót megkérsz, hogy segítsen. Akkora kabát kell, hogy csípő magasságban elférjen a baba lába, felül pedig ki kell vágni egy téglalapot a kabátból, polárból betétet varrni a kivágott rész két oldalára (és alulra is lehet), ennek a résznek a tetejére behúzót varrni és kész is a hordozós kabát:)! Megpróbálok Neked szabásmintát keresni.

2012. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:) : nekem a legegyszerűbb, szupergyors megoldás az volt, hogy polár kabátra nemes egyszerűségel hátra vágtam egy nyílást a fejének, lehet aztán cipzárral vagy gombokkal zárhatóvá tenni.
2012. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A mi hordozós kabátunk úgy néz ki, hogy egy téglalapot kivágtam a kabát hátából, a felső oldala 15 cm-re az én nyakkivágásomtól van, az alsó ugyanennyire az aljától. Kétoldalt poláranyaggal kibővítettem, a felső szegésbe egy madzagot bujtattam, amivel a baba nyakánál szűkíteni lehet. :)
2012. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hú, hát Ti nagyon ügyesek vagytok, én nem tudok varrni. Pontosabban nincsen varrógépem és a házi kis javításokon kívül még nem próbáltam semmit...


Igazándiból most vettünk egy Manducát, tehát most kezdődik a hordozós időszak, már alig várom! A kisfiam hétfőn lesz féléves! :)


Még egy darabig elöl hordoznám, aztán háton. A hordozótakaróra én is gondoltam, de az véd rendesen, nem "fúj be" sehol a szél?


Gondolom, a kabátra venném fel a babót és úgy jönne rá a takaró, ugye? Mennyire kell alá beöltöztetni? Láttam négyévszakos hordozótakarót, az jó lehet vajon?

2012. febr. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!