Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Van tejem, de nem...

Mit tegyek? Van tejem, de nem akar szopni, alszik el rajta, és a doki mondta térjünk át a tápszerre, mert nem fejlödik semmit.

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
anyatej cumisüvegből? átmenetileg lehet, h jó lenne.
2009. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet!

Nekem egy hónaposan a fiam nem akart szopni, de tejem volt bőven. Így neki álltam fejni és cumisüvegből kapta a tejet! Muszáj volt! Próbáltam több féle képen. fekve, bimbóvédővel és anélkül, megfejtem előtte de semmi. De így is tudtam anyatejjel etetni 5 hónapos koráig! Szerintem próbáld meg! nagyon sok munka, de inkább csináltam ezt, amíg volt tejem.

2009. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a babád? Az én kislányom 2 hónapos kora körül csinálta ezt és kiderült, hogy vashiányos és nem volt étvágya emiatt. megszívta párszor és már fordult is el tőle. Két hónapig szenvedtünk így( tápszert nem fogadta el, cumisüvegből nem tudott enni), aztán egyik napról a másikra egyre jobban cicizett. Most a hozzátáplálással szenvedünk, mert csak cicizni akar:)
2009. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fejd le én 7 hónapig etettem így a fiam a tejemmel aventos kézivel fejtem sec perc alatt kész semmi időigény és még azt is látod mennyit eszik a baba!!Mégilyet hogy tápszerees legyen mikor van tejed????Fejd légyszi 5 perc az egész !!
2009. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nem szopizik? Én a helyedben fejnék, és azt adnám a babámnak cumisüvegből. Érdekes hogy rögtön a tápszerhez nyúlna a doki. Látogass el az lll.hu oldalra, sok érdekes tanácsot adnak szoptatással kapcsolatban, telefonszámuk is van, lehet segitséget kérni tőlük! Sok sikert!
2009. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem tápszer, amíg van tejed. Fejd! Az én kisfiam meg nem tud, ő is elalszik rajta , de ha szopik is, nagyon keveset. Bár a tejem se sok. Azért amennyit tudok, fejek neki, de nekem kell pótolni.

Az megint más, ha a tejed minősége rossz. De míg az rendben van, inkább azt kapja! Tudom, hogy ez plusz idő, amit veszítel, de megéri!

2009. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már bocsánat,de mi a nagy munka?

Az hogy fejem le!

Első perctöl egyebet sem csinálok,a fagyos tele van anyatejjel.

A cumis üveget is el löki és a cicire fordul amiböl egy kicsit ezsik és többet nem.

Amugy 4 hetes és születésétöl hizott 100g-ot.

a doki már mérges,nem hogy kijönne segiteni,nem tudom megtömni és ezért már én is ki vagyok,sokat sirok,de ö állandoan rajtam log,hátha most eszik és többet.

2009. jún. 13. 14:02
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha cumisveget kiköpi, akkor a tápszert sem fogja szívni, nincs sok esze az orvosnak.

Lehet, hogy más baja van apicinek, vidd el egy másik dokihoz.

2009. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valamiért nem eszik, étvágytalan. Simán lehet vashiány, amit vérvétellel megállapitanak, ahogy kap egy kis vasat, szopni fog! Tényleg minél hamarabb, már hétfön menjetek el egy másik gyerekdokihoz, kérj segitséget !!!
2009. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem semmi a dokitok! Ne hagyd magatokat, kérj segitséget másik orvostól, ez a vashiány dolog,amit irtak előttem, nem hülyeség. Kérj beutalót vérvételre szerintem!
2009. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!