Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szeparációs szorongás...

Ha szeparációs szorongás miatt nem alszik este, mi a teendő? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Napközben semmi baja, másra is hagyhatom, nem csüng folyton rajtam, eljátszik magában, ha kell,és alszik is szépen, napi 2x. De az éjszakák...egyre rosszabbak! Már éjjel fél 2kor felkel és ordít utánunk, bemegyünk, megnyugtatjuk, de ahogy csukódik az ajtó, megint rákezd. Ez így megy kb 1 órán át, utána megunom, bemegyek hozzá, lefekszem az ágyra, ő marad a kiságyban, de attól sem nyugszik meg, akkor feláll és néz engem és nyöszörög. Órákon át. Mit lehet ilyenkor tenni? Ja, és köztünk nem alszik el, még jobban felélénkül, ugrál, és játszik, stb...esélytelennek érzem, és egyre kimerültebb vagyok a napi 4-5 óra alvással...
2012. márc. 22. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
esetleg tegyél be neki éjszakai fényt,lehet a sötétségtől fél.
2012. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom is csinálta ezt, kb 2 hétig. Felébredt hajnal 2kor, felvettem, aludt tovább rajtam. Ahogy visszatettem az ágyba, felkelt. Volt, hogy 2 órámba telt, mire le tudtam tenni, mert magamon nem hagytam aludni. Folyton leraktam, felvettem. Az ágyban simogatás nem vált be, akkor csak ordít. Hozzánk pedig nem vittem át, hgoy a férjem tudjon aludni - és nappal dolgozni.

Szóval egyszercsak magától elmúlt. De nagyon nehéz 2 hét volt. Ja, és ez kb 10-11 hónapos korában volt.

2012. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!