Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is folyton hasra...

A ti babátok is folyton hasra fordul a pelenkázón?

Figyelt kérdés

Hogy tudjátok tisztába tenni így?

13 hónapos a lányom

és ti ha sétálni mentek nem ázik át a pisitől a pelus? Nekünk rendszeresen, liberót használunk 5öst


2012. márc. 22. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos, de ő is rendszeresen hasra fordul, sőt elmászik. Most vettem up&go-t. Így már jobb egy fokkal. Hamarabb belebújik és kész is.
2012. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
meg kell tanulni tisztába tenni akkor amikor négykézláb mászik,később akkor amikor szalad...
2012. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

:D én is vettem bugyipelust, csak az ugye drágább...

Gondoltam hátha van valami ötlet.

Eddig ha adtam neki valami játékot akkor még hajlandó volt háton maradni.

Nem semmi, kis csibészek

2012. márc. 22. 11:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, pont ezt akartam írni még, hogy nekünk az is bevált egy darabig, hogy van a pelenkázón egy játék amit nagyon szeret, de azt máskor nem adom oda neki, csak a pelenkázáskor. Így egy picit leköti magát.
2012. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekünk is a bugyi pelus jobban bevált én a végén meguntam nem tettem fel a pelenkázóra ott cseréltem neki ahol éppen elkaptam gyorsan menet közbe csere és már ment is tovább
2012. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én meg akkor is fekve pelenkáztam, ha a fene fenét eszik :) Ebből nem engedtem, nem vagyok hajlandó kergetni :D Mekkora? Nem nagy az 5ös pelus??? Akkor is ki szokott folyni, ha nagy. Bár szerintem a Liberó eleve elég vacak, nálam nem jött be. Olcsón vettem egy ismerőstől, szintén 5ös, de 12,7 kilós 2,5 évesre használom. Dm-es 4+-os sokkal jobban bevált, és a Pampers 4+ is. Sokkal jobban birják a gyűrúdést is (már többször leveszem, bilizik is néha, de ha belepisil, akkor sokat...)
2012. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

pelenkázás közben is, és fürdés után törölközésnél, öltözésnél... ma már kb fél óra volt mire töröltem, pelenkáztam, pizsibe raktam... eleinte csak röhögtem rajta, de ma már nem nagyon tetszett :)

6 hós anyuja

2012. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok (pár hét). A bugyipelus tényleg jó, mert állva is rá lehet adni, bár szerintem a Pamperset is rá lehet adni állva.
2012. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

14 kg a kislányom, a 4es pelus már nagyon vágta a lábát akárhogy adtam rá, és abból is kifolyt.

Elég nagy lány.

Hát most azt csinálom, hogy azért próbálom rávenni, h maradjon háton, de ha minden kötél szakad akkor bugyipelust adok rá.

A dm-es pelenka is rugalmas elöl? Azt ki fogom próbálni.

2012. márc. 23. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:
A fülek rugalmasak rajta, az tuti. Én azt használom már 1,5 éve legalább. A kicsinél meg fél éve :)
2012. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!