Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál. , miket tud,10...

Miket csinál. , miket tud,10 hónapos babátok? Miket eszik? hány cm? Hány kiló?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! 74 cm és 9,1 kg. Sétálgat kapaszkodva a bútorokba, integet, puszit küld, több dolgot ismer a szobájában, magán. A beszéddel áll hadilábon, néha néha mammázik, de amúgy nem egy beszédes. Enni főzelék, gyümi, tejpép, már egy hónapja tápszeres, túró, natúr joghurt, kifli. Tiéd?
2012. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! 71 cm, 7,5 kg. Kúszik, ül, áll, bútorok mellett lépeget, mászni most próbálkozik. Integet, utánoz nagyon sok mindent. Eszik már szinte mindent, amit lehetett azt már bevezettem nála. Hízni nem nagyon akarózik neki, így autós-ülés gondokkal szenvedünk. :)
2012. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

77cm, 9,5kg. Negykezlabra all, igy hintazik. Kapaszkodva felall, de nagyon inog.Nem kuszik. Kacag ha tetszik neki valami. Utogeti a vallam, hogy figyeljek es mutatja merre vigyem. Sokmindent megert, ezt a reakciokbol latom. Nagyon baratsagos. Mindenkihez menni akar. Imad birkozni, huncutkodni. Ha megkerdezem ki hol van, odanez. Mindig ki akar menni a kertbe. Szereti utazni és nezelodni. Olyankor nagyon jo kislany. Itthon nagyon sok foglalkozast igenyel, mert nehez lekotni. Ket foga van, most jon a harmadik. Surusodik a haja. Sokat eszik. Kedvence a komp, meg a bogyo és babocat nezni. odavan a kutyakert, ha meglat egyet kacag.

Azt meg hozzateszem, hogy koraszulott volt, 5 hettel korabban erkezett, ami egyedul a mozgasfejlodesben mutatkozik meg.

2012. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Vagyok. Lehagytam miket eszik. Koranak megfeleloen szinte mindent. Csirket, pulykat, sertest. K betusoket nem adom meg neki, mert hasfajos volt. Sargabarackot holnap adok neki eloszor, amugy mar mindent eszik, amit lehet. Meg kulon fozok neki. De lassan szeretnek atterni a mi kajainkra. Mindent turmixolok. Tejtermekeket már elkezdtem, most a turokremet már eszi. Danonet szoktam venni neki. Most jon a sajt, joghurt, tejfol. Amúgy reggel cicizik, aztan eszik gyumolcsot gabonapehellyel vagy kremturoval vagy babapudingot. Ebed az fozelek. Uzsonna mindig tejpep. Milupa sarga dobozos valt be, ebbol szinte barmelyik. A hippestol majdnem hanyt, olyan rossz. Vacsi fozelek, alvashoz cici es tapszer. Napkozben megiszik kb 3 dl teat. Rooibos teat szoktam venni, ez alapból edes es, kevesebb cukor kell bele. ketszer alszik. Fel 2 es fel 7. Este fel 11-reggel 9ig alszik. Olyan 6 korul kel cicizni. Azonnal visszaalszik. Neked???
2012. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
77cm,9,4 kg.ül,mászik,feláll.megy a bútorok mellett.sokat beszélget.nekem a gyümölcsöt eszi a tejpepet is,görög joghurtot,babajoghurtot,főzeleket immel,ámmal.
2012. márc. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!