Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kis kádat érdemes...

Milyen kis kádat érdemes venni? A formatervezettet vagy a simát?

Figyelt kérdés
Volna egy eladó formatervezett, de nem tudom hogy megvegyük-e?Abba biztos könnyebb fürdetni a babát amíg kicsi, de nem növi ki hamar?
2012. márc. 22. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyet veszel, úgy sem használja majd sokáig- pár hónap. Azt nézd meg inkább, hogy a belseje hosszú legyen.
2012. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én nagyobbat vennék...az enyém már két éves és nem lehet kirobbantani a kiskádból, annyira ragaszkodik hozzá.

Amíg kicsi, úgyis te fogod, kevés ideig tart a fürdés, ha meg nagyobb, jobban élvezi, ha nagyobb a hely. Viszont jó, ha nem csúszik a kád belseje.

2012. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm a gyors válaszokat!
2012. márc. 22. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a sima, hagyományosat venném, mert tovább tudjátok használni. Nekem is 2 éves a lányom, még mindig abban fürdik. :)

Valamiért nem jön be neki a nagy kád. :(

Az alja meg szerintem mindegyiknek csúszik, de úgyis fogod a babát, amíg nem tud egyedül ülni. Amíg picike, addig meg raksz egy textil pelust a kád aljára, és mindjárt csúszásmentes. :)

2012. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Még valaki tapasztalat?
2012. márc. 22. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy! Olcsó legyen és ne nagyon pici! Nekem a Hugim 21 éves kiskádja van meg :D Tökéletes :D Fiam 22 hónapos koráig fürdött benne, azóta a Tesóka használja. Mire hosszában kinövik, arra fel tudtak ülni és úgy még sokáig jó. Szerettem mindig, mert sokkal kevesebb viz kell bele, mint a nagy kádba, mégis lehet benne jól lubickolni. Ha meg beleteszed a nagykádba a kicsit, úgy bele a gyereket, akkor nem tudja kifötörni a vizet a nagyobbacska lurkó se :)
2012. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen van nekünk, csak kékben. Amikor picike volt a lányunk, addig a karunkra fektetve fürdettük, tényleg csak pár percig tartott a fürdés. Amióta tud ülni, azóta hosszabbodtak meg a fürdési idők. Nem tudom milyen más kád jöhetett volna még szóba, mert mi ezt továbbörököltük a családban, úgyhogy eleve nem is kerestem kádat. Nekünk ez tökéletesen bevált, 19 hónapos a kislányunk, és úgy látom, hogy még pár hónapig jó lesz ez a kád. Nagyon jól elvan benne.

2012. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk formatervezett van. Imádom. Nem kell tartani a gyerkőcöt fürdés közben.

Nekünk OK baby van, régebbi és használt is. A babám imádja. Lassan stabilan tud majd ülni és úgy is használható.

A nagyszülőknél sima kiskád van, abban is meg lehet füröszteni, de nincs pancsolás és élvezkedés, mert tartani kell és csúszik mint egy kis meztelen csiga.

Ha majd ülni tud rendesen, az is jó lesz.

2012. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!