Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy és fél hónaposom állni...

Négy és fél hónaposom állni akar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
ha magunkhoz vesszük, már ölben is nyomja fel magát.Guggolásból tízszer is feláll (ha játsztok vele) és már jóformán felül hasizomból, csak eldől.Ha a fogása elég erős lenne,magától álla.Mi nem direkt csináljuk,sőt féltjük,direkt másképp tartjuk, de ő baromira kiakad ettől.Más tapasztalt ilyet?

2012. márc. 22. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
ha megkapaszkodik (próbából a kiságynál) egy percig is állna
2012. márc. 22. 16:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit nem erőltetsz hanem magától csinálja azt szabad!Az én kisfiam is már 5 hónaposan bárhol felállt kapaszkodva.
2012. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit magától csinál, az normális, nem foghatod vissza és nem is kell. Én kisfiam is hamar felállt kapaszkodva, eszembe nem jutott visszanyomni :)
2012. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónappal idősebb és én már az ülésen parázok :-))


Ahogy előttem írták: amit magától csinál, az nem baj.

2012. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha a közelében sem vagy és feláll, na azt egyedül csinálja és nem baj :)

ha fogod és úgy áll fel, az baromi megterhelő a gerincének.


ha fogod a hónaljánál, tehát te tartod a test súlyát és földet ér a lába, erre rugózik, az egy reflex, ezt kéne lassan elfelejtenie ;)

semmi gond ezzel sem, tetszik neki, jópofa és mint írtam, ez egy reflex. kerüljétek azért a helyzetet.


a felülés is ilyen, ha fekszik, nem adod oda a kezed, nem ülteted úgy a hasadra, hogy félig ülésbe legyen, akkor felülülhet. tehát ha a szoba közepén, egyedül van és úgy csinálja, azzal nincs baj :)

egyébként az, hogy a hátán fekszik és emelegeti a fejét mint ha felülni szeretne, az is csak reflex. sokan félreértik és emiatt ültetik idő előtt a babát, pedig ezt nem szabad! :(

2012. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké,köszi

lesz holnap nyávogás, már látom előre :-)))

2012. márc. 22. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassan 6 hónapos lesz a babám, de az ölemben már ül. Másképp nincs is el. De sehol máshol nem támasztom ki, hogy ülve játsszon. Állni sem hagyom. Úgy fogom magamhoz, hogy a lábai az én lábam között legyen, így rugózni sem tud.
2012. márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!