Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is felborult a napirend...

Másnál is felborult a napirend, amikor 5 hós körüli lett a babája?

Figyelt kérdés

22-én tölti be a fiam az 5. hónapot és egyik napról a másikra teljesen felborult a napirendünk! Eddig minden szopizás között aludt 1-1,5 órát, most inkább úgy alakul, hogy délelőtt egyet és délután kettőt alszik! Viszont most van hogy több mint két órát is elalszik napközben! Az éjszakáink ugyan olyan vacakok, 3-4 óránként ébred szopizni!

Nem tudom miért van ez, valószínűleg fejlődési ugrásban lehet, mert ez attól a naptól van, amikor elkezdett átfordulni hátról hasra, meg magától egyedül elaludni! Most totál nem tudom mi hogy van, megint ki kell tapasztalnom! Nálatok is volt ilyen??


2009. jún. 13. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem 9 hónapos a fiam,és folyamatosan átalakitja a napirendünket!amint beállna egy normális napirend,ö azonnal átvált!nem tudom mért lehet ez,de én is elöször kitapasztalom mit csinál,majd ugy probálok kicsit alakitani rajta!eddig 80%ban bejött!
2009. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!