Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire borúlt fel a napirend...

Mennyire borúlt fel a napirend nálatok? Pl. Fürdetés?

Figyelt kérdés
Eddig fél 8 kor fürödtünk ,ma gondoltam marad ez az idő de tök bealudt :( most akkor fél 7 kor kéne legyen a pancsi ?Nálatok borúlt a rend?
2011. okt. 30. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
szia mi is igy vagyunk:) a fiam 15 honapos, délután fél1.3ig alszik és este fél 8 fürdés , 8 alsvás, ma ez ugy volt hogy mivel az ö megszokott idejében kelt 7 20-kor (6-20-kor) igy már fél12kor elaludt, 2kor ébren volt, ki menni nem tudtunk, itt bent unatkozott, és uj idö szerint 7kor vittem fürdeni, neki 8kor, most aludt el 20 perce.. sztem 2 nap alatt át lehet állni
2011. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem :) Én holnap akkor 7 kor fürdetem meg..ma lehet kimarad a pancsi..de csak nem okoz neki zavart ez?! ..
2011. okt. 30. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
1 éves. próbáltam este húzni az időt. 15 percet sikerült, meg még 15-el tovább fürdettem, így 30 percet sikerült kitolnom. azaz fél 8 helyett 7-kor került ágyba. holnap, holnapután 15-15 percet még teszek rá, ha sikerül, és akkor beértük a 7 órai fürcsi, fél 8-as alvást. ha nem sikerül, akkor apránként próbálom.
2011. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 éves, kicsit nyűgös volt, de kihúztam neki a napot, így nem 1 órával hanem csak egy kicsit korábban fürdött.Inkább egy nyűgös délelőtt, minthogy holnap megint 5:50kor keljen....mert ma akkor kelt :S
2011. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 20-kor szoktunk fürödni, de az én fiam is majdnem bealudt, résen voltam és nem hagytam, szerencsére nem sírt, így sikerült félórát kitolni, tehát az új idő szerint fél8-kor volt fürcsi. Most alszik, mint a bunda:))
2011. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az ébredésre figyeltem nagyon. Miután felébredt beraktam magam mellé az ágyba (soha nem csináltam még ilyet) - így még bóbiskolt 30 percet. A reggeli szopit is eltoltam fél órával, így nyertük vissza a napirendet már reggel 9-kor.

Semmi gondunk nem volt a délutáni alvással sem és a fürdetéssel sem, pedig nagyon tartottam tőle.

Remélem reggel már a normális időben fog kelni!

7,5 hónapos

2011. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is borult a napirend!12.30-kor szokott délben aludni,terészetesen már 11.40-kor aludt mert már nem bírtam tovább húzni!Aludt majdnem 2-ig de este 6-kor már alig tudtam mit kezdeni vele olyan nyűgős volt az álmosságtól!Picit próbáltam húzni az időt így 8 helyett negyed 8-kor aludt el!
2011. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok...elfelejtettem 18 hós
2011. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a szokásos reggeli 8 helyett 7kor kelt. Az evéseket, napközben alvásokat ugyanúgy csinálta mint egyébként. Este volt kicsit nyűgösebb, de szórakoztatta az egész család, így a szokásos 8kor volt a fürdés, aztán alvás. Szóval mi megúsztuk komolyabb gond nélkül. Most arra leszek kiváncsi, holnap mikor ébred. Egyébkén 8 hós.
2011. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is borult minden, végre beállt a reggeli ébredés, délelőtti alvás, déli alvás, közte az etetések és most oda minden. 6-kor már nyűgös volt, vinni kellett fürdeni aztán vacsi és alvás. Most meg már 5-kor fent volt enni aztán vissza aludt, de 7-kor már ébren volt (ami ugye eddig 8 volt). Tiszta b@romság ez az óra állítgatás, még nekünk is kész káosz, hát még egy babának.

8,5 hós anyukája

2011. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!