Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek nagy súllyal...

Anyukák, akiknek nagy súllyal született babáitok, leírnátok, hogy mikor mit csinált a picitek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy hány hónaposan fordult hasra, hátra vissza, mászott, ült mikor jöttek a fogak, a hozzátáplálást mikor kezdtétek meg ilyesmit. és hogy 5-6 hósan hány kg volt

Nekem fiam van és kicsit lustább gondolom a súlya miatt :( 9 kg és 5 hós

4120 dkg-val született


köszi


2009. jún. 13. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 3950 grammal született, holnap lesz 14 hetes, múlt hét vasárnap volt 5és fél kiló.

Ő még csak anyatejes, örökmozgó, pár napja hasra fordult.

2009. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

folytatás:

A fiam 4,4 kilóval (57 cm) született, de ő 1 kg-val több volt 3 hónaposan, mint most a lányom és csak 18 hetesen fodult hasra, 22 hetesen vissza.

Az első froga 9 hósan jött ki, 7 hónaposan állt föl és 11 hónaposan indult el.

Ő 6 hósan 8,4 kg és 75cm volt, mára már 9 éves nagylagény, a kezdeti nagy méreteit azóta is tartja

előző voltam

2009. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Kisfiam is 5 hónapos,de szívesen leírom az eddigi történéseket. :) Ő 4100 grammal és 52 cm-rel született.

Jelenleg 8 kiló környékén van,sajnos beteg volt és kicsit lelassult a gyarapodása, már nem cicizik egy-két hete. :( Párszor próbáltam a gyümölcsöket ( 4 hónapos korától ),de úgy tűnik nem készült fel még rá,a banánból és őszibarackból evett egy-egy falatot.

Körülbelül 1 héttel ezelőtt fordult a hátáról a hasára,de visszafelé még nem megy neki.Nagyon tetszik neki,örül hogy végre nem csak fekszik.:D Duzzadt a fogínye,talán hanarosan kibújik a kis fogacska.

Nagyjából ennyi....

Tudom,hogy elsősorban olyan anyukák válaszát várod,akiknek már idősebb a kicsijük,de gondoltam én is megosztom veled,hogy nálunk miként alakult!

Ne keseredj el,valóban nehezebben boldogulnak a nagyobb súlyú babák,ez tény.De az nem jelenti azt,hogy majd nem hozzák be a lemaradást.Ez is relatív egyébként,mert lehetséges,hogy a kisfiad majd másban "domborít"....

Jó egészséget Nektek!

2009. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

4130g-al és 57 cm-vel született a kisfiam. Most 19 hetesek vagyunk, 68cm-vel és 8 kg-val.

Kb.úgy 2 hete kezdett el rendesen forgolódni(minden oldalra megy) persze még nem úgy ahogy mi, inkább azt mondanám, hogy dobálja magát az ágyban.Persze erre fel is ébred, úgy, hogy éjszaka kb. 5-szőr kelek.:)Ülni még nem tud,próbálkozik..Egyetlenegyszer mikor a nagypapa följebb állította a babakocsi háttámláját, kétoldalt megkapaszkodott és fölhúzta magát.(A szomszédunk madarakat tart és ezek nagyon izgatják a fantáziáját!)

Ha leteszem négykézlábra tolat.

Állandóan kézben kell tartani,sosincs el egyedül,mindig foglalkozni kell vele. Mindenre kíváncsi,mindent meg akar fogni, kostólni,nézni,jobb szereti az élet dolgait, mint a játékait! Ő egy igazi 24 órás elfoglaltság!:)

2009. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok


köszönöm mindenkinek, kíváncsi voltam arra hogy kinek hogy fejlődik a picije

2009. jún. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!