Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egy 14 hónapos...

Normális, hogy egy 14 hónapos fiú baba csak 77 centi? Kicsit aggódom, én csak 158 centi vagyok, a férjem viszont 182 centi. Nem lesz kicsi majd a nagyfiam, ugye?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy mekkora lesz végleg, az a serdülő kori növekedés lökésnél dől majd el.

Addig annyi a dolgod, hogy vidd a kötelező státuszokra, ha eltérés van, tehát az átlagnál is kisebb lenne, azt elvileg szűrik, és észre is veszik.

Kis korban hormonpótlással kezelhető, de glutén érzékenységet is vizsgálnak, HA nem találják megfelelőnek...

2012. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam is annyi volt 14 hósan.12 hónaposan 74 cm volt.

most 2 éves és 86 cm.

2012. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hónaposan volt 77 cm a kisfiam, azóta valamennyit biztosan nőtt, pár centit gondolok, de nem tudjuk lemérni, mert nem hagyja magát.
2012. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korban meg nem vonhato le ilyen kovetkeztetes, ne aggodj. Az enyem 14,5 honapos es 86 cm. Nagyon magas, megsem aggodom, hogy 2 meteres lesz :))
2012. márc. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 11 hónapos,a védőnő folyamatosan 70-72centinek méri hónapok óta.De hát lehetetlen,hogy nem nő,mert kinövi a ruháit,már olyan nagyot nőtt hogy a feje egy magasan van az asztallal,eléri a 2. polcot,szóval nem nagyon hiszem.De elég kicsik 49cm volt mikor született.Én 175cm vagyok,az apja 178cm,és az apja is nagyon kicsi volt 13-14 éves koráig.A mi családunkban pedig minden férfi min 180-185cm.A múlt hónapban a rendelőben volt egy 2 hónapos baba,és akkora volt,mint a 11 hónapos fiam :)Ne aggódj szerintem majd megnő!

2012. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom 75 cm volt 14 hósan, most 76 cm és még nincs 15 hós.

Én is 158 centi vagyok, a párom 176 cm.Több az alacsony ember a családban, mint a magas, de mivel a lányom a szemét vagy az egyik nagypapájától, vagy a dédpapájától örökölte, akik mindketten magasak, így számítok rá, hogy a lányom is kicsit legalább magasabb lesz, mint mondjuk én:)

Szerintem ebben a korban még kár ezen morfondírozni :)

2012. márc. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én ikerfiaim 13 hónaposak, egyikük 76, másikuk 78 centi. Körülöttem csak azt hallom (meg itt is sokat olvasom), hogy 80 vagy 1-2 centivel még több a babájuk ennyi idősen már. Ennek ellenére én nem aggódom, sztem tök normális a hosszuk!

Viszont amit nem értek és mindig kiakadok, az az hogy az utcán idegenek vagy ismerősök meg sokszor mondják milyen nagy babáim vannak. Olyankor megkérdezném,hogy akkor a 80-85 centis, 11 kilós 1 éves mekkora? Óriás?

Na szóval ne törődj ilyenekkel, sztem sem lehet egyébként nagy következtetéseket levonni! Az unokatesóm (fiú) mindig pici volt, aztán kamaszkorában olyan hirtelen megnőtt, hogy Péterkéből Méterke lett:) Most olyan 185 centi minimum!

2012. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!