Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mibe öltöztetitek a babát...

Gabszem kérdése:

Ti mibe öltöztetitek a babát ebben a tavaszi melegben sétáláskor?

Figyelt kérdés
7 hetes és az overál már meleg neki.
2012. márc. 23. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a hosszú ujjú tipegőhöz egy vastag kötött cipzáros pulcsit meg pamutsapkát adok rá. Vékony pléddel takarom be és rajtahagytam a babakocsin a lábzsákot.
2012. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kedden lesz 6 hetes a kiscsajszim

Ettől a héttől kezdve cseréltem le neki a vastag overálját egy vékonyabbra,ami nem plüssös belül,hanem ilyen susogós anyagú..(nem tudom hogy hívják:))

Szóval van ez a vékonyabb overál+vékonyabb sapi,de azért még ilyen télies a sapi..+rugi és egy hosszú újjú body.

Pár napja be sem takarom,de odáig egy plüss takarót is terítettem még rá..


Na és te?


Ja..és szoktam ellenőrizni a tarkóját néha néha,hátha izzad...mert akkor árnyékba tolom,ha esetleg elkezdene egy picit is..,mert én közben a naggyal játszom

2012. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fő meg köszönöm kérdésed. Mivel vékony rétegekről beszélünk. Nem adok kabátot csak pulcsit.
2012. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!