Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől változhatott meg ennyire...

Disi kérdése:

Mitől változhatott meg ennyire az alvása? Fog hosszabbodni a déli alvásidő?

Figyelt kérdés
Sosem volt nappal sokat alvó a babám, eddig 2x30 percet aludt, 8 és fél hós. Egy pár napja viszont dél körül alszik 20-30 percet, aztán este 7-ig nem tudom elaltatni, és addig nem is nyűglődik, hogy álmos lenne. A hirtelen időváltozás lehet az oka és a sok új inger? Vagy a mozgásfejlődés? Egész nap mászik és mindenhol feláll ahol bele tud valamibe kapaszkodni.
2012. márc. 23. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nállunk is igy volt lassan átszokik a napi egyszeri délutánni alvásra...probáld meg elhuzni hogy 1 körül aludjon el...lehet már igy is marad nálla...
2012. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja azt nem irtam biztos fog hosszabbodni most délelőtt játszóterezünk kifárad és 3 órát alszik du...de már 2 éves.
2012. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy délelőtt elálmosodik 4 óra ébrenlét után (attól függően, hogy 8 vagy 9 körül ébred, aszerint alszik el dél vagy 1 körül), utána délután pedig simán elvan 6-7 órát ébren.

Köszönöm a válaszod, csak azért aggódom, mert olyan picike még és az ismerős hasonló korú babák mind többet alszanak, vagy ha csak egyszer, akkor is hosszabban, félek hogy ez így nem elég neki.

2012. márc. 23. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia megint én.Ne aggodj tudja mi elég neki..lehet jön a foga...Nekem ennyi idősen a lányom még 2 x aludt.de mindig változó volt mennyit össze vissza aludt...1 éves korára alakult ki nagyjábol de még akkor is 2 x aludt...kb 15 hósan szokott át csak a du alvásra...szoval semmi gond ne aggodj...valamikor ő sem alszik egész nap reggel felkel és este 8 kor alszik..változó...
2012. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Persze hogy máról holnapra megint változott a kisasszony, tegnap és ma is elaludt délelőtt 11-kor és így délután is aludt egyet 3 körül... :)))) Úgyhogy lehet igazad van és a foga zavarhatja. Alól jön neki mind a kettő, de én eddig azt hittem addig rossz míg áttöri az ínyt. Ezek szerint míg ki nem bújik teljesen.
2012. márc. 24. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
van mikor a kislányomnak 4 jött és észre sem vette van mikor 2 jött és alig aludt....
2012. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!