Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor válthatom le a déli...

Mikor válthatom le a déli szopizást főzelékre?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz 5 hónapos a babám, és mivel nagyon kevés lett kb egy hete az anyatej, elkezdtem a hozzátáplálást. Nagyon tetszik neki, az almát és barackot imádja, délben burgonya-répa pürét adogatok neki, és mindet megeszi, sőt, még kéri. Utána jön még egy kis tejcsi. Tudom, fokozatpsan kell, de kb mikorra lehet odáig eljutni, hogy csak ezt ebédeljen?
2011. júl. 29. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
6 hónapos tápszeres kisfiam 2 hét után jutott el oda, hogy kiváltottuk a déli étkezést. Igazából már amikor 20 grammot evett, akkor sem akart közvetlenül utána tápszert enni, leghamarabb háromnegyed óra múlva, nem tudom miért. Most megeszik minimum 100 gramm főzeléket, így már nem is kínálom tápszerrel utána, mert iszik egy kis teát és elég neki. Kb. 3 óra múlva éhes újra, akkor jön az uzsonna, az még tápszer.
2011. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
.
2011. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!