Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megéri a gyereket...

Szerintetek megéri a gyereket bölcsődébe adni ha nem keres valaki átlagon felül?

Figyelt kérdés
Kellene a pénz,mennék is dolgozni,de olyan drága a bölcsi,hogy ha azt veszem,hogy utazás oda-vissza,kaja,gondozási díj,a gyerek a bölcsiben,én meg gürcölhetek mellette akkor lehet megéri gyesen maradni egy évig.Szerintetek????
2012. márc. 23. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni, hogy mennyire éri meg. Kiszámoltad már mindent összevetve, hogy ha dolgoznál, hány forinttal lennél beljebb? Mert valahol még az a plussz 20 ezer is sokat tud dobni a konyhán. Esetleg nem tudnád-e megoldani, hogy 6 órában legyél bejelentve, mert akkor jár a GYES, úgy talán már megérné.
2012. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék gyesen, az nagyon-nagyon kevés pénz. Jó megoldás lehet, hogy 4 vagy 6 órába menj vissza, ha tudsz, így a babának sem olyan megterhelő a bölcsi, és neked is több marad a zsebedben. Plusz ha dolgozol, akkor még családi adókedvezményt is igénybe tudod venni, mert van elég szja-d hozzá, rájön a családi pótlék is, szóval összességében szerintem jobban megéri, mint csak gyes-en lenni otthon. A gyerekeknek 2 éves kortól pedig már nem olyan vészes a bölcsi és az elszakadás, mintha kisebb korban történik, mert már jobban tudják élvezni a társaságot és más gyerekek jelenlétét.
2012. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!